Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek lustaság vagy...

Cucusropi kérdése:

Szerintetek lustaság vagy butaság olyan kérdéseket publikálni ezen az oldalon, amelyeket ha beírnának egy keresőbe egyből megkapnák rá a választ?

Figyelt kérdés

2015. jan. 29. 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Is is. De van hogy saját tapasztalatokat várnak egy telről nem spect a neten. Az rendben van.
2015. jan. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, a kérdések legalább 50%-ra választ kapnának ha használnák a google-t, vagy akár az itteni keresőt.
2015. jan. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Is is, de lehet olyan korosztály pl. 50-60-as akiknek nem jön alapból, hoyg a keresőben keresnek és így jobban szeretnek esetleg kommunikálni, van, aki pedig rosszul keres és így neki egyszerűbb mondjuk 5 jó válaszból kiszűrni mind ha több oldal találatból kellene.
2015. jan. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek többségfe nem életképes, a legnagyobb kunsztja, hogy önállóan tud lélegezni. Na az ilyenektől ne várd, hogy még gondolkodjon is.
2015. jan. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Is-is.

Nagyon sok ember van, akinek az internet kimerül ott, hogy facebook, meg GYIK. :(

2015. jan. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha a netet nem használná senki sem baromságok írogatására, akkor te sem találnál meg semmit.


Mondok egy példát. Mi lakást akartunk venni egy környéken. Rákerestem, hogy az a környék milyen, mik a tapasztalatok azok részéről akik ott laknak, és nagyon örültem, hogy nem csak 1 kérdést találtam a témával kapcsolatban, hanem 3-mat. Mind a 3-ban volt egy csomó válasz, de nem ugyanazok a válaszok, és összességében abból a rengeteg hozzászólásból le tudtam vonni a következtetést magamnak, hogy most akkor nekem érdemes odamenni lakni, vagy sem. Végül úgy döntöttem, hogy érdemes. Persze nem tettem fel én is a kérdést negyediknek, de fel lehetett volna, mert a másik három az 2010 környéki kérdés volt és lehet hogy az 5 év alatt, azóta változott arrafelé valami.

2015. jan. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, speciel nekem sokkal gyorsabb, könnyebb és egyszerűen a google -t használni, minthogy ide kiírjak egy kérdést.

Egyszerűen ostobák...

2015. jan. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk szerintem nehéz arra fogni hogy 50-60 as korosztály, meg hogy "egyszerűbb" választani.


Főleg hogy a böngészők nag része a google-t vagy valami keresőt tesz be kezdőlapnak, majdhogynem a felhasználóra erőszakolva magát. De sokszor olyanokat kérdeznek meg, hogy beírná keresőbe, első találat a wikipédia, vagy valami jó leírás. Meg ez a kiszűrés dolog is olyan szerintem, hogy a válaszok fele azt fogja írni amit kiguglizott elsőre, vagy összevesznek és a kérdező nem jut semmire.


Meg ha már valaki a gyakorit ismeri akkor csak hallott arról hogy google... :D


13:43-as tapasztalati kérdése megint más, mert az tényleg olyan, hogy x év alatt sokat változik egy környék.


De vannak pl számítástechnikában olyan kérdések.

Pl a "linkelnétek nekem tesztet" vagy "mennyibe kerül ez?"


Vagy vannak akik olyan dolgokra kérdeznek rá, pl "hogy működik a számítógép, mik a hardverek, szoftverek, de részletes legyen ám..." ergó olyan magyarázatokat várnak el, amiről mások könyveket szoktak írni.


Vagy kedvenc kérdéseim még azok, akik azt várják, hogy egy válaszban tanítsd meg őket olyan dologra, ami másoknak a szakmája és évekig tanulják és több éves gyakorlat kell ahhoz a szinthez, de te hozd őt szintre 1 válasz alatt. Ja és persze ingyen mindent. Tervezz neki házat ingyen, magyarázd el hogy építse fel, vagy photoshoppolj neki képet ingyen.

2015. jan. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!