Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki elér mindent az életben...

Aki elér mindent az életben az mihez kezdjen? Amit akart az sikerült, vagy meglett. Így mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Mindenki vágyik valamire, én is.

Kiskoromtól kezdve gyűjtögettem , hogy mit szeretnék csinálni, vagy magamnak megvenni, vagy elérni célként.

Minden megvolt.

Anyagilag, érzelmileg, karrierben.

Jelenleg az élettől megcsömörlötten élek egy tanyán(vidéki ház) a világtól elvonultan, csak az elmélkedésre fordítva az időm nagy részét.

Az önnfenntartó biogazdálkodást gyakorlom most,de ez sem kihívás.

Mit lehet így csinálni?



#létkérdés #életrejtelem
2015. jan. 30. 18:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ha ez így van én mondjuk a helyedben elégedetten hátradőlnék :)Taníts mester!

De nem gondolom, hogy jót tenne bárkinek is a világtól elvonultan élni. Nem lehet, hogy inkább kiábrándult vagy? Új célokat kell keresni, mindig vannak új célok mindig kell akarni, hogy több legyél. Ha tényleg minden megvolt, akkor add át a tudásodat másoknak fejleszd ezt tökélyre!

2015. jan. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Azért nem tudok új célokat keresni mert amit szerettem volna az mind megvolt, vagy megvan!

Évek kellettek, hogy rájöjjek -de akkor már erőteljesen haladtam efelé, hogy minden teljesüljön ahogy akarom,-több évtizedem van még az életből, de célként már nem tudok semmit sem kijelölni, mert ami érdekelt, megvalósult.

ezt az önfenntartó biogazdálkodást unalom ellen csinálom, mert egyszerűen akkor egy városi lakásban ülnék és bámulnám a tv-t reggeltől estig!

2015. jan. 30. 18:46
 3/16 anonim ***** válasza:

Szerintem aki elér mindent az életben amit akart, az nem hűdeügyes hogy mindent elért, hanem kevésre becsülte a képességeit, és nem mert nagyot álmodni. Találj ki új célokat. Néha én is így érzem, hogy nem tudok magammal mit kezdeni, főleg ha valami nagy feladatot épp sikerült megcsinálni. Ezek nekem nagyon nehéz időszakok - éppen, amikor örülhetnék a sikeremnek. De túl kell rajta lenni.


Házastársad van? Ketten vagy gyerekekkel könnyebb új célokat találni.

2015. jan. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Hát akkor tűzd ki célul magad elé a világbéke megteremtését. Most ne mondd azt, hogy ahhoz viszont már túl kevés időd van. Nem tudod, mennyi, és lehet, hogy ha a teljes világbékét nem is, komoly részcélokat elérnél. Gondold át, mit tudnál tenni érte.
2015. jan. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Miért nem utazol? Megismernél más országokat, más kultúrákat, tágítanád a látóköröd. Én bekattannék, ha egész nap egy tanyasi házban ülnék. Nem csodálom, ha unod az életed. Elhiszem, hogy mindened megvan, amit akartál, de ha ez untat, talán izgalmasabb tevékenységekre kellene törekedned, minthogy egész nap lesed, kibújt-e már a földből a répa.
2015. jan. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Hát én nem vagyok ilyen helyzetben (és gondolom nagyon nagyon sokan vannak még így ezzel) ezért valószínűleg nem tudom magam beleélni rendesen a helyzetbe.

De azt gondolom annyi olyan dolog lehet még a világban, amit nem ismersz és amit megismerhetnél és örömödet lelnéd benne.

De tényleg mi lehetne szebb és nemesebb dolog ebben a helyzetben, mint mások segítése?

Ezek szerint olyan élethelyzetben vagy, ami mondjuk a nagy többség számára irigylésre méltó, hát megteheted, hogy kipróbálsz új dolgokat, amik túlmutatnak a korlátaidon és pozitív lökést adnak az életedhez. Tartanék lovakat, és lovas iskolát csinálnék gyerekeknek, vagy ejtöernyőznék, vagy utaznék...

2015. jan. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én is mindent elértem amit akartam és elégedett vagyok.

Azt csinálom amit az 1-es tanácsolt neked..átadom a tudásom, hogy másokat is segítsek a sikerükben.

Vagy amit a 2-es mondott álmodj mást,nagyobbat...

2015. jan. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Nincs hobbid?? Én vennék vagy csinálnék egy motoros sárkányrepülőst és egész nap röpködnék vele! Vagy hőlégballont! Éld az életed! Hányan cserélnének életet veled!
2015. jan. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Leírnám dióhéjban azt a pár dolgot ami megvolt.

Utazás, azokat a helyeket amiket szerettem volna látni, mind megvolt.

Család, szerető pár, megvolt, sajnos múltidőben.

Egyetem, és boldog egyetemi évek.

Cégalapítás, vagyonépítés.

Majd féktelen bulik az újdonsült újgazdag ismerősökkel,bécs/berlin/amszterdam/rotterdam klubjaiban.

Autók, motorok.

Majd állattartás.

Később fiatalokat segítő sportközpont működtetése.

Önkéntes munka a közért és a társadalomért.

Majd jött a kiégés fázisa.

Jelenleg ez van.

Ezenkívül volt ezeregy dolog még, amit lehetne írni, de az olyan bakancslista szerű lenne.

Egy a lényege, semmi célom már.

2015. jan. 30. 19:07
 10/16 anonim ***** válasza:

Új célokat kitűzni...?

mind...blown

Én ahogy elérek valamit (pl. beutazni Ázsiát, a szakmámban elérhető legjobb szervezetben érdekes melóval foglalkozni, stb.) kettő másik jön a képbe. Nem hiszem el, hogy semmi nem vonz téged.


26/F

2015. jan. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!