Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Erre lehet azt mondani, hogy...

Erre lehet azt mondani, hogy az ember "felnőtt? "

Figyelt kérdés

Korábban sokan dícsértek, amit még el is hittem. azután az évek során rájöttem, hogy túl sokat nem értem el sem karrierben, az emberi kapcsolatokkal is hadilábon állok, a szebbik nem terén meg egyenesen sehogy. Emiatt az utóbbi idben elég cinikussá váltam és talán emiatt is; még kevésbé fogadnak el.

Ilyesmit értettek korábban azon kevés emberek, akik ezt mondták-hogy majd én is felnövök egyszer?



2015. febr. 4. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. Hasonló dolog a felnövés. Ez azt is jelenti hogy meglátod a saját gyengeségeidet. De ez nem azt jelenti hogy el kell fogadnod azokat. Ha zavar valami magadban tegyél ellene. Zavar hogy "nem értél el semmit" tegyél ellene. Tudom hogy nehéznek hangozhat de már akkor jobb ha megpróbálod.
2015. febr. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Én azt hallottam, és tapasztalom a környezetemben élő felnőtteken, hogy az ember akkor lesz igazán felnőtt, mikor már egyik szülője sem él :( :(
2015. febr. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az zavar igazából, hogy egy ilyen hitetlen és kételkedő, cinikus figurává váltam. már nem is tudok hinni semmi jóban. Ha ezt jelenti a felnövést, akkor szomorú vagyok, hogy az lettem.
2015. febr. 4. 22:55
 4/5 anonim ***** válasza:
47%

a hitetlen és kételkedő az inkább pesszimista és kishitű.

a cinikus inkább nevet az életen a problémákon és kiteljesíti önmagát önbizalommal telve.

plusz ha igazi cinikus lennél akkor sorban döntögetnéd a csajokat nem csak a répádat políroznád.

a felnőtt lét meg-önálló döntések meghozása,anyagi függetlenség,a tetteidért a felelősség felvállalása.

2015. febr. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miujság azóta?Hátha jelen vagy:))
2023. okt. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!