Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szadista vagyok?

Szadista vagyok?

Figyelt kérdés
Szoval: Ha azt mondom gyakran, keveset mondok, szinte mindig olyam fiuk tetszenek meg akik eloszor a baratnoimnek tetszenek, es ahogy lemondanak a sracrol en is szakitok veluk. Mintha direkt fajdalmat akarnek okozni a barataimnak. Miert vonzodok mindig ahhoz akihez nem kene?
2015. febr. 9. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Nekem egyik haverom ilyen, ha mondom egy lányra, hogy nekem tetszik, akkor hirtelen neki is, ha ismerte előtte évekkel és egész addig leszarta, akkor is. És arra is van példa, hogy elszedte előlem. Jól kiegészítenétek egymást. :)
2015. febr. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy önbizalomhiányos vagy és így akarsz bizonyítani, vagy féltékeny vagy. Nekem volt ilyen "barátnőm", mint te, mondjuk ő nem a pasijaimra hajtott, hanem a barátaimra. Ahogy jóban lettem valakivel neki is nagyon szimpatikus lett, hívogatta mindenhova és elérte, hogy ne álljon szóba velem, aztán lekoptatta. Tehát lehet, hogy nagyon birtokolni akarod a barátnőidet, félsz, hogyha összejönnek valakivel akkor egyedül leszel. De ha már feltűnt neked, hogy ezt csinálod az jó jel.
2015. febr. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez nem szadizmus, hanem egy kis görény vagy.
2015. febr. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem erről meg inkább az jutott eszembe, hogy versenyt csinálsz ebből az egészből, igazából csak úgy. Nem vagy szadista, viszont szemétségnek szemétség. Örömet okoz, hogy "nyertél" benne, vagy te is "nyertél", esetleg ennek az öröm forrásnak a függőjévé is váltál. Tipp: próbáld ki, hogy vmi egyéb dologban éled ki a versengési ösztöneidet, és akkor nem bántasz olyanokat meg, akiket nem kéne.

Vagy még egy verzió van, akikkel így teszel azok igazából nem is a barátaid!

2015. febr. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy 3,14csa vagy....egyébként meg gondolom nem több mint 13 és a szadista szó jelentését se tudod........................................

Te jó ég................

2015. febr. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nem.

ez hatalmi játszma,erőfitogtatás.

a miért vonzódsz mindig ehhez meg-

az által,hogy a barátnődnek vagy más lányoknak is teszik,szociális értékkel ruházza fel a kiválasztottat.

hasonló jelenség mint a japán sárga dinnyéjé.

egy sima sárgadinnye az íze is olyan mint a többié,de mivel elképesztő csinnadratta van körülötte,árverések,licitálás,reklámok,rendezvények,ezért a világ legdrágább gyümölcse és mindet megveszik leszedés után horror árakon.

2015. febr. 10. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!