Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Manapság miért mindenki a...

Manapság miért mindenki a facebook profilod alapján ítél meg, hogy hány like-od van, stb . Kb. ha 20 like-nál kevesebbed van már mindenki lúzernek néz . (? ) :/ 16/l

Figyelt kérdés
2015. febr. 14. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"Welcome to the real world" - Morpheus, Matrix


Sok baj van az emberekkel. Kár belemenni, mert önmagadat húzod fel feleslegesen.

2015. febr. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom, hogy hol élsz, de engem még nem ítéltek meg a FB profilom alapján. Általában élőben találkozom az emberekkel.
2015. febr. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 opened paradise ***** válasza:
79%
Én ez alapján nem is létezem.
2015. febr. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%
#3 nem látom, amit írsz, mert nincs FB profilod! :P
2015. febr. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 salalla11 ***** válasza:
Mert sajnos sok ember előítéletes és felületes, csak a külső számít nekik, az alapján ítélnek, és nem az érdekli őket, hogy ki milyen ember, hanem csak az, hogy ki hogy néz ki, meg hogy ki milyen "menő"(megjegyzem, elég hülyeségnek tartom, hogy az alapján döntik ezt el, hogy kinek mennyi lájkja van, meg ilyenek)
2015. márc. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!