Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tulajdonképpen mit szeretnek...

Tulajdonképpen mit szeretnek az emberek Justin Bieberben?

Figyelt kérdés

Természetesen nem provokálni akarok, és nem is vitát szítani, de tényleg nem értem. (és nem irigységből kérdezem)


Mert most ha objektíven nézzük, akkor:


~ Hangja átlagos, autotune nélkül semmit sem ér. Én is tanulok énekelni, de ilyet bármikor produkálok én is, amit ő. Az az énekes egyáltalán nem jó, akinek programokkal kell a hangját javítani.


~ Rajongóit leköpi, le se sajnálja őket, órákat késik a koncertjeiről.


~ Sokszor olvastam, hogy micsoda botrányokat halmoz egymásra, és az USA-ból is ki akarták tiltani a minősíthetetlen viselkedése miatt.


~ Bűncselekményeknél még meg se indult ellene az eljárás, már leteszik az óvadékot.


~ Adakozni is a producerei adakoznak, őt csak odaállítják, hogy a botrányokról tereljék a figyelmet.


~ 18 évesen iszik, és keményen drogozik.


~ Kinézetre semmi extra, úgy néz ki, mint egy agyontetovált 15 éves, manapság kb minden 3. , 4. 15 éves így néz ki (csak tetkók nélkül).


És így tovább. Mit eszik a sok tini ezen az emberen? Ilyen viselkedést inkább szégyellni kéne, és nem imádni. Olvastam, hogy az USA-ban a fanatikus rajongók indítottak egy ellenpetíciót, hogy "Justin Biebert ne dobják ki az országból mert még megváltozhat."

Komolyan nem értem, és kíváncsi vagyok rá, hogy ezek tudatában mégis miért szeretik őt olyan sokan, mit szeretnek benne.


Nektek mi a véleményetek róla?



2015. febr. 15. 08:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nagyon egyszerű, mégis borzasztóan komplex, és bonyolult téma...

Lényegében a média, ezeket a "karaktereit" mint Justin Bieber, Lady Gaga, Katy Perry, Nicki Minaj, stb. mindet generálja. Az őket eladó producerek és médiagépezetek egy példaképet(Angolul: Role model) alkotnak, amit a lehető legjobban el lehet adni. Teljesen mindegy, hogy ki testesíti meg a példakép személyét, lehetne más is Justin Bieber helyett, ha ő nem lenne, akkor egy másik srác énekelné UGYANAZT, ugyanazon botrányokkal, ugyanazon adakozásokkal, és így tovább.

Érdemes belegondolni, minek adnak el olyan embert énekesnek, akinek majdnem minden egyes hangszínét autotune-val kell korigálni? Miért? Mert eladható, kompatibilis azzal, amit az őt vezérlő egyének akarnak. Jay-Z és egyebek pont ugyanebbe a kategóriába tartoznak.

Nagyon sok pszichológiai kiskaput játszanak ki ezzel, vak aki nem veszi észre, hogy ezek az emberek nem azért híresek, mert őket szeretik az emberek, hanem azért, mert megszerettetik az emberekkel. Ha nem lenne mögötte az a hatalmas gépezet ami van, hanem valami véletlenszerű srác lenne a Justin, nem lenne SEMMI hírneve. Csak akkor, ha kompatibilis a médiával, és felkarolják. Ez így kb. így működik.

(Megjegyzem, vissza fele is van ilyen, lejáratókampányok személyében.)

2015. febr. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
#1: Hibátlan okfejtés!
2015. febr. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

egy rajongó váalsza kielégítő?

én azért szeretem, mert régen megszerettem, mikor még normális volt. jó dalai voltak, kedves volt a rajongóival, nem voltak botrányai, nem volt beképzelt... és most meg nem akarok tőle elpártolni, mert megváltozott. szerintem még sokan vannak úgy mint én.


vagy a másik véglet: ők a külseje miatt szeretik

2015. febr. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
viszont én nem elvakultan szeretem :D akik igen, azokat én se értem
2015. febr. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Van aki az osztályban az egész b4es rajzfüzetének az elejét teleragasztotta justin bieber képeivel...Mi ez,ha nem bálványimádás?Jó,furcsa ide ez a szó,de ez istenítés.
2015. febr. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem Justint.:) Nem tökéletes, ezt jól tudom, de egy nagyon jó ember, bár a média teljesen tönkretette az utóbbi időben, kellett neki ez a kis pihenő.:)

Jó hangja van nagyon amúgy, playback nélkül is, főleg akusztikus előadásokban, de ez ízlés kérdése:)

Az szerkesztett kép, bár valóban köpött, de nem a rajongókra, hanem a járdára. Csak írd be youtubera hogy Justin Bieber meeting fans, rengeteg találatot kidob, eszméletlenül kedves velünk :D

A nagy része a botrányoknak fel van fújva, és ő is ember, hibázik, amint említettem nem tökéletes. (ahogy senki sem)

A jótékony dolgokban azért ő is benne van, amikor beteg rajongókat látogat meg, az egyik ilyen Avalanna, elég szívszorító története van, egyszer egy iskolát segített felépíteni (videó is van róla) és a gyerekekkel játszott :)

5 nap múlva lesz amúgy 21 éves, ergo nagykorú, 18 éves 3 éve volt:D

A kinézete szintén ízlés kérdése, ahogy a hangja.

Kicsit gondolj bele az ő helyzetébe, ha elmegy pl. a boltba, 10 fotós biztos ott lesz körülötte,sőt, ha szépen rájuk szól, hogy ne fényképezzék, akkor még ő a bunkó.


Ez az én véleményem, kérlek ne szólogassatok be, amint már említettem, ő is ember, és nem tökéletes.

2015. febr. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
6. válaszoló tökéletesen egyett értek veled!!!!!
2015. márc. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
63%

Nem olvastam el az eddigi válaszokat, de az én véleményem az, hogy - a legtöbb érved erre vonatkozott - a viselkedése később lett botrányos, mint ahogy híres lett. És a rajongók ugye elfogultak. ha mér egyből ilyen bunkó lett volna, az taszította volna őket, de mivel közben lett azzá, így most reflexszerűen védik és magyarázatokat keresnek a viselkedésére.

Egyébként is érdekes dolog ez a viselkedés kérdés. Mert pl. Axl Rose is egy nagy s* ggfej, aztán mégis a zenetörténet nagy alakja. Steven Tylertől vagy Keith Richardstól meg biológiai csoda, hogy még élnek.

A zene: nos, az a baj, amit szerintem pl. az X Factorban próbálkozó gyenge énekeseknél is: nem elég, ha valaki tisztán énekel. Vannak emberek, akik tudnak énekelni, nekem is van számtalan ilyen ismerősöm. És vannak emberek, akik átlagon felüli módon tudnak énekelni. Az első elmegy anyák napján, templomi kórusban stb., a másodiknak kellene elvileg stadionokat megtölteni. De egy ideje már ők is az utóbbi kategóriába tartoznak.


"~ Kinézetre semmi extra, úgy néz ki, mint egy agyontetovált 15 éves, manapság kb minden 3. , 4. 15 éves így néz ki (csak tetkók nélkül). "


Lehet, hogy épp ez a titok nyitja, hogy a tiniknek "készült" a dolog.

Egyébként sokan helyesnek találják, ez meg olyasmi, amivel nehéz vitatkozni, hiszen ízlésről nem vitázunk. Robbie Williamset is sokan helyesnek mondták annak idején, én őt sem találtam vonzónak, de ettől még nem kell kiugrani az ablakon.


Összességében:

meg tudom magyarázni, miért szeretik az emberek, de ettől még szerintem aránytalan marad a körülötte lévő tisztelet.

2015. ápr. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!