Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hölgyek! Mik azok a tulajdonsá...

Hölgyek! Mik azok a tulajdonságok amiket nagyon útáltok a pasikban?

Figyelt kérdés
Kérlek titeket hogy a szituációt is meséljétek el amiben találkoztok vele illetve a korotokat is ha kérhetném. Köszönöm

2015. febr. 16. 19:51
 1/9 A kérdező kommentje:
Helyesbítek: utáltok
2015. febr. 16. 19:55
 2/9 anonim ***** válasza:
A hanyagság, a "majd a nő úgy is megcsinálja, az ő dolga a takarítás" gondolkodásmód --> így takarítottam ma egy tele.... wc-t :(
2015. febr. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nem tudják használni a wc-kefét.
2015. febr. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha csorgatja a nyálát minden nőre.
2015. febr. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
mindenki a saját szarának kovácsa
2015. febr. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A legtöbbel nem lehet normálisan beszélni. Azonnal elkezdenek flörtölni, meg gagyi szexista / szexuális poénokat tolni. Baromi unalmas.

Többször előfordult, ha példát szeretnél, hogy régi fiú ismerőseimmel újra felvettük a kapcsolatot. Bennem nem volt hátsó szándék, őszintén érdekelt, hogy alakult a sorsa, hisz annak idején jó barátok voltunk. De kb. beszélgetni nem tudtam vele, mert folyamatosan tolta a béna flörtölős szövegeit is, azok után is, hogy szóltam, hogy zavar, ill. tudta, hogy van egy lány, aki épp tetszik nekem és nem szeretnék senkivel kapcsolatot miatta. Végül inkább leráztam, mert nem tudta abbahagyni.


Ez a nyomulás is nagyon utálatos. Őszinte szoktam lenni, minden fiúval/férfival az elején közlöm, ha nem szeretnék ismerkedni, de van, akit kb. 50x el kellett utasítanom, míg végre úgy-ahogy felfogta, hogy tényleg nem szeretnék tőle semmit.


Amit egyszer már írtam, de kiemelném: a szexuális, ledegradáló beszólások. Példa: édesanyám ismerőse átjött, hogy segítsen a számítógépünk helyrepofozni. Nem viccelek, ha nem mondta ki hogy p*nci 30x pár óra alatt, akkor egyszer sem. Minden harmadik mondatában benne volt. Hogy jaj mi ilyen, olyan p*ncik vagyunk. Meg a p*ncik ezt meg azt csinálják. Meg csak úgy, p*nci. Ott tartottam, hogy ha még egyszer ki meri mondani, elküldöm a francba, inkább nem lesz számítógépem pár napig.


Még tudnám sorolni, de hirtelen ennyi. Sajnos nem szeretnék gonoszat mondani, de én életemben nem találkoztam még normális férfival. Vagy tényleg mindannyian ilyen furák vagytok, vagy csak engem talál meg a rosszabb fajta. Szép lassan sikerül végleg kiábrándulnom belőletek. :D

25/l

2015. febr. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az onsajnaltatast. Tobbszor tapasztaltam mar, hogy a ferfiak rosszabbul viselik a visszautasitast.

Oke, hogy sz.rul esik, de nem tudjak emelt fovel viselni.


Pl. nem egyszer par napos(!) ismerettseg utan ugy beleelik magukat a dologba, mintha mar lassan egyutt lennenk. Pedig nem adok ra okot, csak megadom a figyelmet a masiknak egy beszelgetes soran.

Aztan, mikor adom realizaljak, hogy nalam ez nem fog menni, akkor jonnek azzal, hogy az "elet nem fair vele", meg hogy "miert mindig vele tortenik ez, hogy megismer egy ilyen lanyt es nem jon ossze neki".

Ja, es aztan mikor probalok valami biztatot mondani, hogy biztos talal maganak valakit (mi mast mondhatnek, bunko nem akarok lenni), akkor megint elkezd remenykedni, hogy "de teged mar megtalaltalak". -.-


Ezzel ki lehet kergetni a vilagbol.

Szerencsere ilyen tapasztalatom joval kevesebb van. Sokkal jobb, mikor oke, tudomasul veszi a visszautasitast, de nem nyafog utana nekem.

Igy o is emelt fovel tavozhat es en sem erzem magam olyan kellemetlenul. Szerintem egy ferfinak igy kellene viselkednie ilyen szituban.

2015. febr. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

A 9:57-esnek:

Egyet kell értsek veled mert igazad van. Sajnos a legtöbb pasi a nőkre csak szexuális vágyaikat kielégítő eszközökként tekint. Egyre kevesebb a normális és értelmes pasi... Ha nő lennék akkor az első alkalommal amikor egy férfi puncinak hívna, felrúgnám műholdnak! Hatalmas fokú tiszteletlenség!

2015. febr. 17. 15:00
 9/9 A kérdező kommentje:

A 11:21-esnek:

Ez szerintem a legtöbb férfi esetében inkább csak egy eszköz. Próbálnak az anyai érzésekre hatni, hátha akkor nem lesznek kihajítva. De persze ez nem mindenkinél jön be :)

2015. febr. 17. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!