Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezt hol találom meg?

Ezt hol találom meg?

Figyelt kérdés
Régen olvastam egy olyan tesztet, hogy kit mentenél ki előbb, milyen sorrendbe. A lényege az volt a dolognak hogy felsoroltak történelmi személyeket mint amerikai elnökök, német diktátort, pár olyan embert akinek meghatározó szerepe volt a világtörténelemben, akár negatív, akár pozitív. Az volt a lényege, hogy a kegyetlen emberekhez a jó tulajdonságaikat gyűjtötték össze, a jót cselekvő emberekéhez pedig a negatívakat, de először még csak a tuladonságokat lehetett tudni, hozzá tartozó neveket csak a végén árulták el. A tulajdonság alapján eldöntötted hogy kit hagynál életben és kit nem, utána meg mutatták a neveket, és el voltál képedve....kommunikáció órára kéne nekem, már mindenhol próbáltam nézni de sehol nem találom, valakinek van valami ötlete? Előre is köszi!

2015. febr. 17. 09:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán a megfelelő kategóriába, valami normális címmel?
2015. febr. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Nemtudod"?

Újmagyarul tényleg nem tudok.

Amúgy nekem mindegy... te nem fogsz érdemi válaszokat kapni.

Főleg akkor, ha még durva is vagy, mint a lópokróc.

2015. febr. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oké, én meg neked gratulálnék hogy van egy kérdés, elolvasod, nem tudod hogy hol találnám azt amit keresek, és ahelyett hogy továbblapoztál beleszósz hogy mér ide, mér oda írok...azért mert nemtudom hova tartozik, melyik témakörbe...ha nem tudsz érdemi választ adni, nemtudom miért kell mindenképp ideírnod valamit, ez az emberi primitivitás, tapsold meg magad, remélem ha neked is kell majd valaki, más is csak beleszól, és nem segít, majd átérzed.
2015. febr. 17. 11:47
 4/6 anonim ***** válasza:

emberek/emberi tulajdonsagok

Direkt mértem: 12 másodperc volt, mire megtaláltam.

Egyrészt csapnivaló lehetsz kommunikációból, ha nem jössz rá, hogy segíteni szeretnék neked - másrészt az önállóságoddal is vannak kisebb problémák, ha képtelen vagy megtalálni a témakört.

Kicsit pozitívabb hozzáállást javasolnék az életben.

Ezen kívül az utolsó írásodban ugyan már nagyjából jól központozol - de akkor az elsőben miért nem sikerült?

Gondolom, csak beírtad, el se olvastad, aztán zuhé!

Legközelebb azért szánjál rá pár másodpercet, hogy átnézed az írásod, ami a nyilvánosság elé kerül.

Már csak azért is, mert normális embernek szívesebben segít bárki - viszont, ha már az írásból is süt, hogy csak úgy odavágták, akkor az emberek is inkább átlépnek rajta.

Kivéve azt az egyet, aki próbál kicsit helyrebillenteni.

Az már rajtad múlik, hogy milyen sikerrel.

2015. febr. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor köszi a segítséget, indoklásnak mondanám hogy óra előtt fél órával jutott eszembe hogy a tanárom megkért arra hogy keressem meg ezt a dokumentumot.Az hogy ideírom kicsit megszokott, mert máskor sem. Keresytem meg mindig hogy hova kéne valójában írni, mert a weboldal szerkesztői szoktak e-mailt küldeni hogy a kérdésemet áttették a megfelelő kategóriába. Nem tudom hogy hogy sikerült megtalálnod, én google segítségével fél órán keresztül kerestem, de nem találtam sehol, és azért "zuhé" és hanyag az írásmódom, mert indulás előtt 2 perccel dobtam össze ezt a kérdést, ez a másik indok is hogy nem kerestem meg a kategóriáját, ha megkerestem volna akkor meg elkések óráról. Szóval így hogy megmagyaráztam, ês bocs a stílusért, elkuldened a képet légyszives?
2015. febr. 17. 12:16
 6/6 A kérdező kommentje:
Ennyit erről, gondoltam hogy te se találtad meg!
2015. febr. 21. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!