Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a tucatcsajo...

Mi a véleményetek a tucatcsajokról?

Figyelt kérdés
Hosszú haj, push up melltartó, 7 kilós smink. Mindig ilyen csajokat látok. Oké, vannak kivételek, amikor nem egy Barbie-külsejű lány jön velem szemben, de általában azok. Kezd ez bosszantani. Mostanában a legtöbb tini úgy néz ki, mintha egymás klónjai lennének. Ráadásul, aki nem követi ezt a cicababa divatot, nem hord neonsárga gyöngyös tangát, nem hord legalább 20 cm vastag szivacsos push up melltartót, és nincs hosszú haja, az nem minősül tininek! Nekem elegem van ebből. Kik bolondítják így el a tiniket? Mi a véleményetek erről?

2015. febr. 18. 11:52
 1/6 A kérdező kommentje:
Meg, ha az jönne divatba, hogy a fél szemüket megvakíttatják ezek talán még azt is megtennék, csak hogy ők legyenek a ,,szexi hölgyek''. Akik nem ilyen tiniri*ancok, azok már nem lányok!!!
2015. febr. 18. 12:05
 2/6 anonim válasza:
65%
Az egész a média végterméke. Az ilyen lányokat nem tudom komolyan venni. Reméljük , hogy később kinövik.
2015. febr. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez régen se volt másképp... csak akkor nem a vasalt egyenes haj meg a pushup volt a divat hanem más. Pl amikor én voltam gyerek akkor kb 2 évig nagyon menők voltak a neonszínek, azóta se jött vissza olyan mértékben; a vastag anyagú pólók amiknek a visszája volt kívül; meg a nyakban hordott műanyag cumik :).
2015. febr. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 opened paradise ***** válasza:
100%

Én csak a szemöldökükön húzom fel magam.

Alapjáraton le se tojom őket,de amikor valaki 3 centi vastag,sötét szemöldökkel csücsörít és ez a menő...

2015. febr. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én sem bírom ezeket a lányokat, pedig a saját korosztalyom. Nem értem, hogy miért ez a menő és én is folyton ezt kérdezem tőlük, hogy jobb-e nyolc kiló sminkkel járkálni. Természetesen rengeteg leszolast kapok tőlük azért, mert nem követem a példát, de nem érdekel, ha emiatt nem vagyok lány, végül is wezt ok tudják. Amikor balra megyek én is kisminkelem magam, de minimálisan, amúgy az iskolába fölösleges szerintem a smink. A tanáraim szoktak mondani, hogy 30 éves korunkig szépek vagyunk aztán jönnek a ráncok stb., majd akkor kell a smink nem most. 14/l
2015. febr. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindenhol őket látni.

És a fiúkon is ez a stílus.

Ugyanúgy néz ki mindegyik... hú, kiborító :D

Utálom őket, mert verik a nyálukat, hogy ők milyen menőők, meg okosak, aztán kb. a felük funkcionális analfabéta D:

A push up akkor a legjobb, mikor semmilye nincs a csajnak, aztán feszítí magát, közben látszik a tonna szivacs xD


A sminkelés néha tényleg durva.

Én is sminkelek, de az alapozót, a korrektort, a púdert, bármi ilyet... nem vesz be az arcom :"D

A szemhéjpúderek, ceruzák, rúzsok a társaim.


És amikor az ilyenek kérik, hogy sminkelj úgy, mint ők :"D

A legtöbb csaj, egy csapott csipőjű, lófejű csontrakéta, csodálatosak :D

Semmi kerek, meg görbe nincs rajtuk, de ők természetesen "Nők" :D

13/L

2015. szept. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!