Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez a "dögöljön meg a szomszéd...

Ez a "dögöljön meg a szomszéd tehene is", ennyire általános?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem, ha valami jó történik velem és elmesélem, (nem kérkedve!) rögtön kapok egy rakat negatív megjegyzést. Persze a legközelebbi barátoktól nem jellemző. Ez annyira lehúz. Soha, semmi nem elég jó, mindenben találnak kifogásolnivalót. Ez ilyen magyar mentalitás, vagy csak én fogom ki mindig?
2015. febr. 18. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Üdvözlet Magyarisztánban!
2015. febr. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
:(
2015. febr. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A tipikus büdös pr0li szokások egyike.
2015. febr. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ennyire.

Ezért nem szabad senkinek semmivel sem eldicsekedni vagy panaszkodni. Majd megtanulod ezt te is.

Főleg sulitársaknak vagy kollegáknak nem, mert akkor még a pletykalánc is elindul: fingasz egyet és úgy hallod vissza, hogy összef.stad magad.

2015. febr. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nekünk azért nem köszönnek csak a szomszédok mert ők szegények mi meg nem...
2015. febr. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szörnyű. Ez 2015-ös kérdés. Most jöttem rá, hogy ez így működik S tényleg agyatlan irigységgel párosul egyesek viselkedése. Egyszerűen nem akarja meghallani a jót a mondhatodban. Még jól beléd is köt. Sajnos. Hitetlen és negatív lesz a reakció. Még ki kell magyaráznod amit mertél megemlíteni. Ráadásul ez csoportban úgy néz ki, hogy figyelnek mire hívja fel a figyelmet az ellenszenveskedő és valóban szeggel van tűzve olyankor a vállad, hogy a falon maradhass, ahová kerülsz. Nem döglesz meg mint a szomszéd tehene is hanem ki vagy preparàlva csak azért mert próbál megfúrni vagy lealàzni aki épp hiányosságokkal küzd akár egy életen át!!! Sok nyomorult, ha-ha- ha. Én meg rajtuk nevetek, hogyan próbáljàk megsemmisíteni mások sikerét S boldogságàt. Mindezt úgy, hogy ők csak beszólnak. Te meg azt sem tudod, most mi vaaaan? Az a szomszéd akiről írsz, hogy haragszik mert nektek jobb, ha ha ha. Elképesztő. Olyankor mégjobban ràjàtszik, hogy mindenkinek úgy kellene, ahogy neki. Pfúj.
2023. febr. 7. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!