Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Honnan tudjam, hogy most...

Honnan tudjam, hogy most ISTP/INTP vagyok (esetleg ISFP), ha többször is eltérő eredmény jött ki?

Figyelt kérdés
INTP már kétszer is kijött. Van valakinek erről tapasztalata?

2015. febr. 19. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el, hogy miket írnak ezekrôl a típusokról, és döntsd el, melyik a leginkább jellemzô rád.
2015. febr. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hány kérdéses teszteket töltesz ki? Végig mentél az összesen, négytől a kilencvennégy kérdésesig?
2015. febr. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Megcsináltam először a 72-eset, majd a 4-eset, majd a 94-eset, majd most a 20-asat.


Első ISTP, második ISFP, utolsó kettő ISFP.

2015. febr. 19. 20:33
 4/8 A kérdező kommentje:
Korrigálom, utolsó kettő INTP :)
2015. febr. 19. 20:33
 5/8 anonim ***** válasza:
INTP a legkülönlegesebb?
2015. febr. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom.

Megint megcsináltam a tesztet. ISTP lett megint a 94 kérdésre. Egy éve ugyanez volt, anyum azt mondta h akkor biztos a "rosszabb", zárkózottabb vagyok. Mondjuk a teszt közepén észrevettem h a pozitivabbakat kezdem el választani lehet mert addigra jóllaktam. Tavaly is ez volt. Vélemény?

2015. febr. 20. 06:04
 7/8 anonim ***** válasza:
91%

Az én véleményem, hogy ezzel csak az idődet vesztegeted. Én évekig nem éltem az életemet, bújtam a teszteket, könyveket, hogy ki vagyok, mi vagyok. Csak tudod, mi volt a gáz? Hogy az olyan kérdésekre, hogy mit tennék bizonyos szituációkban, teljesen más választ adtam, mint amikor az életben meg kellett őket csinálni.


Az enneagrammon kerestem, hogy ki vagyok. Bohém? Rajongó? Vizsgálódó? A baj ezzel csak az, hogy ha találsz valamit, ami nagyjából leír, figyelmen kívül hagyod, ami nem te vagy. Mint a horoszkópnál. Igazi racionális ember, amilyennek én tartom magam, mindenféle teszt nélkül, azt fogja mondani, hogy 7 milliárd embert nem lehet egy tucat személyiségtípusba beosztani. 7 milliárd féle személyiség van, mert mind különbözünk.


Az egyik kedvenc kérdésem, ami minden tesztben ott van, a csapatjátékos vagy, vagy vezető? Erre hogy válaszoltam én, aki otthon ült magányosan minden nap, barátok nélkül? Csapatjátékos, az vagyok. Szépen csendben eldolgozgatok, valaki más majd elviszi a balhét. Aztán seggberúgtam magam, hogy tessék élni is, és amikor egy projectben vezetőnek kellett lennem, simán megoldottam. Fejben rágörcsöltem, hogy szerencsétlen és döntésképtelen vagyok, amikor ott voltam, kiálltam magamért, és megvédtem a munkámat.


A gyakorlatban derül ki, hogy ki vagy, nem állvakargatós, áltudományos kérdésekből. Te nem 4 betű vagy, te önmagad vagy. Egyetlen van belőled. Soha nem volt, nem lesz még egy TE.

2015. febr. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Szerettem volna munkával kapcsolatos tesztet találni a neten, úgy botlottam ebbe, mivel nem tudom milyen illik hozzám.

Marketing területen szereztem az első tapasztalataimat, holott személyiségemtől idegen, de ma már második természetem.

Jelenleg van időm ilyen kérdésekkel foglalkozni, mert teljesen kimerültem, külföldön dolgoztam egy multinál, de elég volt. Köszönöm szépen a válaszokat, még egyszer!

2015. febr. 20. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!