Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan stílusú pasi...

Van itt olyan stílusú pasi mint Beck Zoli?

Figyelt kérdés

2015. febr. 19. 21:13
 1/7 anonim válasza:

Ki az?

Miért kérded?

2015. febr. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
Sz.r hangú, cigánymániás, romológus libsi, alter "zenész"?
2015. febr. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Na takarodj...
2015. febr. 19. 21:59
 4/7 anonim ***** válasza:
12%
Egyébként az első válasz a leghelyesebb. Ki az? Egy Zs kategóriás zenekar Zs kategóriás énekese. Magyarul egy senki...
2015. febr. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szar hangú? Ugyan már, szerintem ha fél méterrel előtted énekelne mondjuk az Azt hittem érdemest, lefogadom, hogy nem ezt állítanád. Iszonyatosan jó hangja van a Zolinak és tulajdonképpen a többi kijelentésedet pedig nem vágom, olyan szinten ordít róla a tudatlanság.
2015. okt. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Kedves kérdező, ez engem is érdekelne :D Zoli és a 30y az életem értelme. Ő az az ember, akit annyira szeretek, hogy egyszerűen nem tudom kifejezni. Iszonyat sok koncertjükön voltam már és mindig azt hiszem, hogy á az előzőt nem tudják felülmúlni, de mindig tévedek. Zoli hanga, a beszédstílusa, az intelligenciája, a mindene egyszerűen ahh. Zseniális(ak)
2016. jan. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Alapjában véve, igen. Talán én és éppen ezért szeretem őt, a zenéjét stb. Totál azonosulni tudok vele.)

A fura az az egészben hogy amikor először hallottam a Pécsi tánctanár c. dalukat, ejj... ugyanis minden stimmel. A suli, a nefkó, a golf,a minden rendben, munka után a tánctanárt is levette, és monogán voltam annak ellenére hogy borultak rám a tini csajok. Hát nem sokkal voltam idősebb pasi náluk mint a diákjaim :-D) Ezen kívül ugyanúgy játszom, s főként alternatív dalokat gitáron tini korom óta mint a Zoli.) A romológia kicsit furcsa hogy bevállalta, de most mára már értem őt a művészet iránt. Jézusom, hiszen én roma táncot tanultam néhány éves koromtól és imádtam majd úgy tértem át másra is. Egyébként pedig mindezt úgy hogy nem vagyok roma.

2017. ápr. 25. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!