Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, ti ölelkeztek a...

Lányok, ti ölelkeztek a barátnőitekkel?

Figyelt kérdés
Múltkor valaki olyan természetesen adta elő nekem, hogy a barátokat megöleljük stb. Én nem ölelgetem a barátnőimet, nem köszönök puszival, ez elég fura szerintem.
2015. febr. 19. 22:47
1 2
 1/11 ann24 válasza:
én sem szoktam pusziszkodni meg ölelkezni a barátnőmmel pedig közel állunk egymáshoz,nem attol vagyunk jó barátok,h nyalogatjuk egymást :)
2015. febr. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én se nagyon, de én a rokonokkal sem.
2015. febr. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi szoktunk. Ölelés, puszi mindennapos. Sokszor csak úgy egymásra hajtjuk a fejünket. Nálunk ezek a dolgok természetesek. :)

De persze az is teljesen normális lehet ha valaki ezeket nem csinálja. Ezzel nincs gond. Minden ember függő.

2015. febr. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Emberfüggő. Semmi nem fura szerintem. Ha valamire azt mondod, fura (érdekes módon mindig az a fura, amit mások csinálnak), nem lesz a te kapcsolatod jobb. Az övék sem.


Én nem puszilkodom, de családdal sem szeretek. Ölelkezni annál inkább.

2015. febr. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%

Én nem szoktam, ha valaki megölel, akkor visszaölelem, de elég furán érzem magam olyankor. Rokonokkal sem szeretek, de mindig mindenki végigpuszil mindenkit, hát ezt el kell tűrnöm sajnos :/ :D Mondjuk alapból nem nagyon rajongok az emberi kapcsolatokért.

16L

2015. febr. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én puszit soha, de az ölelés mindennapos :) Valahogy az osztályban ez alakult ki a tavalyi tanévben, akkor még reggel meg a nap végén, amikor indultunk haza szinte minden lány megölelt mindenkit (nagyon jóban vagyunk) . Most már egy kicsit leszűkült a kör, én reggel most 3 barátnőmet ölelem meg (ők a legjobbak, van még egy, de ő nem szeret ölelkezni), meg a legjobb fiú barátomat.

16/L

2015. febr. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Reggelente szoktam megölelni őket. Puszit pedig soha.
2015. febr. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Barátnőm egy albérletben lakik a barátnőivel. Náluk mindennapos az ölelkezés, bújás és az idióta nyávogás, bár nem puszizkodnak. Engem nagyon irritál, amikor elkezdenek egymással nyávogni meg dörgölőzni, ezért olyankor elfordulok... Személy szerint én nem szeretek másokkal puszizkodni, de mondjuk én fiú vagyok, így nem rám vonatkozik a kérdés :D
2015. febr. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi a sok választ. Bocs,hogy furának neveztem.


"Minden ember függő."


Ezen jót nevettem.

2015. febr. 20. 15:16
 10/11 anonim ***** válasza:
Miért nevettél rajta?
2015. febr. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!