Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meg lehet valahogy "keményíten...

Meg lehet valahogy "keményíteni" a szívet? Hogy ne legyenek érzései az embernek? 24/N

Figyelt kérdés
2015. febr. 22. 19:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, viszont a negatív érzésekkel együtt a pozitívak is eltünnek.
2015. febr. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen. Miért akarok ezt?
2015. febr. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen. Viszont más iránt is kevésbé leszel érzékeny.
2015. febr. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

És akkor azt hogyan kell? Nektek van ebben tapasztalatotok?


Azért szeretném, mert valahogy belefáradtam ebbe az egészbe, és azt remélem, hogy így majd könnyebb lesz.

Az nem számít, hogy a pozitív érzések is elmúlnak, mert nem igen vannak.


Szóval lényeg a lényeg, minden megoldás érdekel.

2015. febr. 22. 20:01
 5/9 anonim ***** válasza:

Kell hozzá pár csalódás, nagy csalódás, ami az élettől is elveszi a kedved, de attól főleg, hogy az emberekre partnerként tudj tekinteni.


Majd ha ez megvan, akkor a felmerülő űrt be kell tölteni mással. munka, másodállás, hobbi, stb.


26F

2015. febr. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jó pár lecsesz, kigúnyolás és átvágás után teljesen elvesztettem a bizalmam az emberekben. Volt, hogy ellopták a dolgaim. Segítettem de kihasználtak. Nagyából ezek kellettek, hogy eldöntsem olyan leszek mint egy jégcsap és nem érdekelnek az érzések. Csak vagyok. Belül hűvös közönnyel és érdektelenséggel átitatva.
2015. febr. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ugyan, ez hülyeség. Az érzéseket nem kell eltüntetni, aki meg tudja élni színesen a világot az csak gazdagabb lehet általa. Elég sivár lehet annak az élete, aki nem képes erre. Amit viszont meg lehet és érdemes is tanulni, az az hogyan küzdj meg a rossz helyzetekkel, hogyan bánj velük.
2015. febr. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát akkor én valamit rosszul csinálok..:(


Többször csalódtam már, volt mikor úgy gondoltam kiszállok ebből az életnek nevezett játékból, aztán na jó nem, erős leszek, és kemény, de nem tudok.


Vagyis kifelé próbálom ezt mutatni, de nagyon nehéz így.

2015. febr. 22. 20:28
 9/9 anonim ***** válasza:
Én mindig azt képzeltem, hogy van bennem egy kapcsoló és ha nem akarom azokat az érzelmeket megélni egyszerűen kikapcsolom. Bár tudom ez sokaknak nem így megy. Olyankor egy olyan helyre képzelem magam ami számomra tökéletes és akkor semmit nem érzek csak, hogy ott vagyok és lebegek a boldogságban.
2015. febr. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!