Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A legtöbb Székely miért...

A legtöbb Székely miért használja magyarokra a "tápos" elnevezést?

Figyelt kérdés
2015. febr. 26. 18:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Nyugodj meg, hasznaljak. A parom neha meg ram is szokta mondani, persze csak poenbol.
2015. febr. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem mintha zavarna. Én is Székely vagyok, és ha használom akkor okkal van. Csak kíváncsi vagyok, hogy mások miért-mikor teszik.
2015. febr. 26. 19:28
 3/13 anonim ***** válasza:

Bocsi, kicsit felreolvastam a kerdest. :-) de a vegere odairtam, hogy poenbol.

Amugy mi is hasznaljuk, itt azt jelenti, hogy valaki a varosban lakik es azt se tudja milyen az azon kivuli elet. Meg meg sem enne ami frissen no a kertben.

A parom azt mondja ok azert mondjak mert ugyan ez igaz egesz Mo-ra, vagyis meg ram is aki eleve videki.

2015. febr. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
A másik válaszolónak üzenem hogy mindenkit letáposozni Magyarországon tirpák és beszűkült dolog...
2015. febr. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

4-es valaszolonak uzenem, hogy mind a 2valaszt en irtam, ha normalisan olvasod a masodik valasz elso sorat egybol rajonnel. Tudod, szovegertes!

Amugy felenk nem serteskent hasznaljuk, hogy valaki tapos... De mindegy, ahany haz annyi szokas.

2015. febr. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ja, az lemaradt, es kepzeld meg mindig en vagyok!

Szoval errefele akkor sertes, ha igy hasznaljak: "hu.lye tapos".

2015. febr. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
17%
Ilyenkor közölném a Székellyel, hogy ő mivel jobb, hogy a tehén szart szagolja 24/24-ben?
2015. febr. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Még két generáció és nem lesznek székelyek. Kit érdekelnek mit pofáznak...?
2015. febr. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Ghtyshd válasza:
54%

A magyaroktól el tudták venni a földjüket.

A Székelyektől viszont nem.

Ez a különbség, és ezért "tápos"-ozzák le a Székelyek a magyarokat, mert sokkal nagyobb rangúnak érzik magukat. És ez így van szerintem is.


Persze, jöhet most a lepontozás nekem, :D de van az írásomba igazság.

2015. febr. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
46%
Valóban. Elvenni csak azt lehet ami van. Magyarként még mindig magyar földet taposok Magyarországon. A székely pedig?
2015. febr. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!