Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az mennyire rossz dolog ha...

Az mennyire rossz dolog ha nyilvános helyen hangosan fingok?

Figyelt kérdés

Talán azt még fontos említenem hogy valamiért ilyenkor rám tör a röhögő görcs.


Igazából teljesen ismeretlen emberek voltak, épp a villamost vártuk, csak sokan idenéztek és gondoltam megkérdem hogy ez ilyen "nem szabad dolog"


Vagy ezzel elintéztem hogy bunkó vagyok ?



2015. febr. 27. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Teljesen jó! Főleg ha ráfogod valaki másra!
2015. febr. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Legalább halkan fingjál :D
2015. febr. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Csak úgy buli, ha buszon állsz és lehajolsz a táskádért miközben a segged ott van a másik feje mellett és úgy fingasz jó hangosat.
2015. febr. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3-as, olyan még nem volt, ez se szándékos volt, de igazából ha egy halk megy akkor is tudják hogy én vagyok, mert annyit látnak hogy ok nélkül elkezdek röhögni.
2015. febr. 28. 09:08
 5/7 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem egy kis csurgónyálú,primitív pr0ligyerek vagy,és ennyi.Nem ügy,van belőletek bőven az országban,akik ilyesmiken témáznak.Ez olyan valóvilágos színvolal... :)

Ha majd egyszer véletlenül valaki pofáncsap,majd elgondolkozol egy kicsit.

2015. febr. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
35%
Egy kulturálatlan paraszt vagy, és én simán betalpalnálak. Én a helyedben nagyon elgondolkodnék azon kinek kellenék, meg hogy elakarok érni-e valamit az életben ilyen viselkedéssel, hozzáállással, kérdéssel.
2015. febr. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%
Hát ez elég gáz XDD
2015. nov. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!