Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki kitöröl facebookon,...

Ha valaki kitöröl facebookon, mire fel köszön?

Figyelt kérdés

2015. márc. 2. 00:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nem akarja igazán tartani veled a kapcsolatot, de azért a való életben nem akar olyan bunkó lenni, hogy nem is köszön (=nem néz levegőnek).
2015. márc. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%

mert szemtől szembe már nem vállalja önmagát


ismerőssel is megesett, hogy x le is tiltotta, össze-vissza hazudik, pletykál róla rosszindulatúlag, az életben meg csöpög a kedvességtől vele

2015. márc. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

Miért a facebook a mérvadó? Engem is a napokban törölhetett le egy gimis osztálytársam, fel se tűnt volna ha nem lenne hamarosan osztálytalálkozónk. Egyszer sem beszéltünk ott, úgyhogy egy vállrándítással konstatáltam a dolgot. Attól függetlenül ha összefutnánk az utcán biztos köszönne.

Nem mindenki gyűjti az ismerősöket és a likeokat, van aki tényleg csak közeli hozzátartozókkal tartja csak a kapcsolatot.

2015. márc. 2. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%
A Facebook egy közösségi oldal, nem az életed memóriatára. Nem tök mindegy mi történik ott? Ez olyan, mintha egy 10 éve megölt volna a haverod cod2-ben és te sértettségből nem köszönnél neki vissza... istenem.
2015. márc. 2. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%

EMBER!

Te ezt komolyan nem érted?

2015. márc. 2. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Velem inkább a fordítottja szokott történni. Bejelöl facebookon, de az utcán meg nem köszön. :D
2015. márc. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
Nem kéne sok szart megosztogatni, meg játékfelkéréseket küldözgetni 5percenként..
2015. márc. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Már miért ne köszönhetne? Mi köze a Facebooknak a való élethez?
2015. márc. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nem küldözgetek játékfelkéréseket és nem vagyok ez a legaktívabb se. csak kapcsolattartásra használom a facebookot. egyébként 19 éves lány vagyok. nem hiszem hogy ez a valaki azért törölt volna ki facebookról mert zavarnák bejegyzéseim vagy ilyesmi mert tényleg nem osztogatok meg semmi baromságot, és csak nagyon néha váltok profilképet vagy töltök fel valami képet. ennyi. amúgy aki most kitörölt egy srác, egy helyre járunk edzeni, nem beszéltem soha vele, csak köszöntem meg ő is. ő jelölt be és fogalmam sincs hogy most miért törölt ki? gyakran egy időben járunk edzeni xd sok közös ismerősünk van és vannak ugyanúgy olyanok, akikkel szintén nem hiszem hogy beszélt.. de amúgy annyira érdekel, hogy semennyire ez az incidens, csak gondoltam felvetem ezt a kérdést. :D
2015. márc. 2. 18:08
 10/13 anonim válasza:
100%
Lehet ám ebben a törlésben,olyasmi is,hogy bejelölt mert tetszel neki.Azóta rájött hogy nincs nállad esélye ezért nem "figyel" tovább.Vagy esetleg összejött egy lánnyal aki nem szeretné hogy te szerepelj az ismerösei közt.Sok minden lehet,de mit számít mi van facebookon,ha az utcán rádköszön.Végülis ez a való világ nem az.
2015. márc. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!