Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ritka a magas cigány?

Miért ritka a magas cigány?

Figyelt kérdés
Ritkán látok magas cigányt.

2015. márc. 5. 20:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
A börtönkosztban kevés a fehérje meg az ásványi anyag, pedig ezek a növekedés alapvető szükségletei.
2015. márc. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Genetika.
2015. márc. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%
Lehúzza őket a sok vas
2015. márc. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Az első közelebb van a valósághoz. Nem jellemző a jól tápláltság a cigány családokban, még ha mennyiségileg megfelelő is a táplálkozásuk, minőségileg nem teszi lehetővé a egészsége fejlődést. Ennek igen gyakori következménye az ivarérettség eléréséig kórosan sovány, majd pár év alatt hatalmas hasat növesztő cigánygyerek. De hasonló okok miatt néznek ki harmincévesen ötvennek a cigány nők is.

Ha megnézel pár elit cigányt, azok magasabbak és normálisan néznek ki - a genetika nem minden.

2015. márc. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Elit cigány alatt ilyen vajdákra meg kis grófo félékre gondolsz? Azokat is könnyebb átugrani mint megkerülni.
2015. márc. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Gohan-san ***** válasza:
80%

#5: Én úgy gondolom, hogy különbséget kell tennünk elit cigány (ha van ilyen kategória) és celeb között. A kettő között lehetne akár átfedés is, de nincs, mert teljesen más csoportról van szó. A celebek jó része egészségtelen életet él (akár csak az átlag), de ők nem csak a kávé-pia-cigi vonalon, de a mozgásszegény életmód, a kialvatlanság, stressz miatt is stb. Ráadásul ezek a médiában megjelenő cigányok egyrészt csak egy szűk, kétes szinvonalú előadói réteget képviselnek, de nem tanultabbak az átlagnál.


Ettől teljesen függetlenül azonban van egy elit a cigányok között is, az egyetemet végzett emberek például, akik többnyire humán vonalon tevékenykednek. Nem mondom, hogy nagyon sok van közöttük, de sokkal-sokkal több, mint azt páran gondolnák. Lényegesen kevésbé jellemző rájuk az elhízás és a rossz fizikum, pontosabban épp annyira, mint a többségi társadalom hasonló életszívonalon élő tagjaira.

2015. márc. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%
Kisebb termettel könnyebb fát lopni az erdőből,mert nézni kell hogy jön-e az erdőőr.
2015. márc. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Kisebb termettel könnyebb lopni,mert nem kell olyan magasról hajolni.
2015. márc. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
68%

Cigány vagyok, 17 éves és 187 cm :) (nyilván fiú)

Szerintem elég magas. Mondjuk igaz, hogy ritka. Szerintem a szegénység, rossz táplálkozás, gyakori fázás, dohányzás miatt, mint minden szegényebb társadalomban. Az 1900-as évek magyar cselédsége sem tudhatott magának túl nagy átlagos magasságot ugyanezen okokból kifolyólag

2015. márc. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
25%
Roma vagyok és haverom 190 centi. Én 188 vagyok és 90 kiló. Ráadásul izmos. Menjetek le a terembe verebek ne itt osszátok az eszet.
2015. márc. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!