Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent, ha egyre kisebb...

Sophia Kaulitz kérdése:

Mit jelent, ha egyre kisebb betűkkel írok? Milyen pszichológiai jelenség ez?

Figyelt kérdés
A matektanárom megfigyelése szerint a múlt évben sokkal nagyobb betűkkel írtam, most meg lekicsinyedtek a karaktereim.

2015. márc. 10. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
A tanárodnak romlik a szeme.
2015. márc. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha jól emlékszek akkor a kicsi betűméret a zárkózottságot jelenti, de nem vagyok 100%ig biztos mert már régen olvastam erről
2015. márc. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Könyv szerint: mertektarto vagy alacsony onertekeles. Merseklet,realitas elsodlegessege, jo koncentracios kepesseg, precizseg. Introverzio, szeremyseg, jozansag, targyilagossag, meggondolt, elovigyazatos. Kenyelmes elet szeretete, vezetettseg igenye. Anyaggal es idovel valo takarekoskodas. Alkalmazkodasi kepesseg. Visszavonulas, kozonyosseg, szukebb latokor esetleg kicsinyesseg. (Bocsi az ekezetek miatt sok volt a szoveg)
2015. márc. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!