Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy a nem...

Miért van az, hogy a nem független nők legtöbbje csak beszélgetni szeretne, az ugyan ilyen férfiak java része viszont szexet?

Figyelt kérdés

Nincs olyan oldal (én nem találtam),ahol csupán barátokat szerezhet az ember,aki nem független,de nem is kicsapongó még is lelkileg magányos egy kapcsolatban,talán jót tenne ha beszélgethetne hasonló korú és helyzetű emberekkel.

De a középkorú férfiak legtöbbje csak szexelni szeretne.


2015. márc. 11. 06:27
 1/4 szatam9a ***** válasza:
56%

vagy beszélgess a pároddal, az nem csak azért van ,hogy szexelj vele. egy életre" választasz társat, vagy legalábbis egy ideig. talán vele kéne beszélgetned, nem vadidegenekkel akiket a neten ismersz meg.

milyen kapcsolat az ahol magányos vagy "lelkileg"? gondolom akkor te nem a lelkitársadat választottad a kapcsolatra,hanem egy helyes pofit. gj! :)

2015. márc. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Azért a nőkkel sem könnyű itt, mert ha el is indul egy beszélgetés, tőmondatokban válaszolnak, utána pedig a nagy részük szó nélkül eltűnik sajnos. Én azért járok ide, mert viszonylag sokat unatkozom munkaidő alatt. Sok barátom van a való életben szerencsére, de érdekes új embereket is megismerni. Nem keresek párt, mert már van. Nem is akarok szexelni itt senkivel. Mégis minden beszélgetésnek általában ugyan az a vége, hogy se szó, se beszéd, eltűnnek. Nem könnyű egy anonim világban, nem hogy barátokat, még beszélgetőpartnert sem találni.

26/F

2015. márc. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Talán mert a nők eleve többet beszélnek mint a férfiak.

A férfi meg nem tudja leállítani a nemi szervét.

2015. márc. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A nők kevésbé magányosak, a férfiak meg kifejezetten. A magam részéről ugyanúgy benne vagyok a beszélgetésben, barátkozásban (sokak szerint sokkal kommunikatívabb vagyok, többet beszélek, mint a lányok), mint a szexben is. Persze utóbbiban soha az életben nem volt még részem, így fogalmam sincs, milyen az. 26/F
2015. ápr. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!