Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha csak úgy működik a csajozás...

Ha csak úgy működik a csajozás, hogy az elején "bedobod magad" (magabiztosságot színlelsz) akkor, hogy tartható fent hosszútávon ez a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Mindig mondják, hogy légy magabiztos, blabla..mintha ez tényleg ennyiből állna


De ha valaki ügyes színjátékkal ráveszik a csajt, hogy elhiggye, hogy az is, valójában..akkor nem értem, végig egy színlelt kapcsolat lesz belőle..


Én ezt csak úgy tudom elképzelni, hogy egy két hónap után már nem bírom megjátszani magam, és mikor természetes vagyok, néha bénázok..és akkor vége is a kapcsolatnak vagy, hogy működik ez?


21f(14 évesen volt az első és eddig egyetlen barátnőm)



2015. márc. 14. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:

A csajozás és az ismerkedés két külön dolog.


A csajozás az szín tiszta marketing. (Manipuláció.) Ezzel meg tudod játszani magad olyan csajoknak, akik szintén megjátsszák magukat neked, ez az egész az alacsony önértékelésre vezethető vissza.


Az ismerkedés az, amikor két ember önmagát adja, mert kíváncsi, hogy a másik ember tudná-e őt szeretni úgy, ahogy van, illetve tudná-e ő szeretni a másik embert.

2015. márc. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akkor legalább érdemes tovább keresgélnem..


De, ha csajozásról van szó, akkor pont, hogy úgy érzem, hogy a másik megjátszott személyiségéhez képest, "kisebb vagyok" tehát, magyarul, pont ez okoz alacsony önértékelést, hogy nem játszom meg magam, mintsem megjátszanám

2015. márc. 14. 20:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Jajj, mi már ez a filozofálgatás? :D


Szerintem ne gondolkozz ezen a csajozás dolgon egyáltalán. Ha mindig úgy fogsz odamenni egy csajhoz, hogy sakkozol magadban, mit és hogyan csinálj, akkor az látszódni fog rajtad és mesterkélt leszel. Ezzel pedig az összes csajt el fogod ijeszteni. Inkább legyél velük olyan mint akárki mással. Legyél természetes, és ne akar egyből összeházasodni, ne tervezz 8 gyereket egy csajjal rögtön, ha megtetszik. Hanem csak ismerkedj, mintha mindegy lenne neked. Majd kialakul valami és kész. Aki igazán szeret, önmagadért szeret, szóval egy kapcsolatban lehet hibázni is, és nem kell mindig magabiztosnak stb. lenni. Ha szeret téged egy csaj, akkor a hibáiddal együtt szeret.


A másik meg, hogy ha csapod is a szelet egy lánynak, soha ne éreztesd vele, hogy a lábai előtt heversz. Érezze a lány, hogy neki is van vesztenivalója, hogy ha ő csinál valami baromságot, akkor viszont te hagyod ott. Az olyan pasi, aki nem kihívás egy lánynak, elég szerencsétlen a nőknél. A nőknek azok kellenek, akik elérhetetlenek nekik vagy legalábbis nehéz meghódítani.

2015. márc. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Illetve még azt kifelejtettem, hogy ha elkezdesz a lányokkal foglalkozni, akkor elég sok csalódásban lesz részed. Ezért készülj fel erre, és állítsd arra rá magad, hogy elég sok csaj meg fog bántani, de ne érdekeljen ez téged. Ne vedd a szívedre, ha visszautasítanak. Ha ezt megfogadod, akkor éred el azt az állapotot, hogy ha odamész egy csajhoz, akkor neked mindegy, mi lesz. Ha visszautasít, akkor visszautasít (majd jön a következő), ha pedig nem, akkor pedig már csak rajtad áll, hogy elcseszed-e.


Ez amúgy attól függ, hogy mennyire vagy egy hullámhosszon egy lánnyal. Ha felkelted az érdeklődését magad iránt és kíváncsivá teszed, amit mondasz neki, az érdekli és ő is kérdezget az életedről, nem csak te viszed a szót a beszélgetéseknél, akkor egy hullámnosszon vagytok (és ha persze tetszetek is egymásnak). Én azt mondom, hogy nehéz ilyen lányt találni, de valahol biztosan előfordul legalább 1 csaj, akivel egy hullámnosszon vagy.

2015. márc. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!