Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert azok a legbekepzeltebbek...

Miert azok a legbekepzeltebbek, akik abszolut nincs mivel felvagjanak?

Figyelt kérdés

Szoval van jopar ismerosom, akik anyagilag se allnak tul jol(se auto, regi haz, amin latszik, hogy el van hanyagolva, kinezetre se lenne mivel ugraljanak), es az eletuk is abbol all, hogy mas embereket pleytkalnak.

Nagyon sok ilyen ismerosom van, akik lenezik a masikat, azert, mert nem jar rengeteget bulizni, es nem tolti a fel eletet azzal, hogy a barban ul, es masokat pletykal.

Ez hiaba van valaki ertekrendje, es tesz azert, hogy jobb korulmenyek kozott eljen, le van nezve.


2015. márc. 15. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
ez mimdig igy van aki így felvág annak kissebbségi érzete van,és segít rajta ha kiröhögi a másikat:)
2015. márc. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
önvédelmi mechanizmus a nyomorék emberkéknek.
2015. márc. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tipikus csikkes pr0li tulajdonság.

Akaratgyenge ócska emberek próbálják kompenzálni a semmirekellőségüket beképzelt nagypofájú stílussal.

Teljesen abban a hitben vannak ilyenkor,hogy ők valakik,de közben valójában senkik,pont a nagypofájú stílusuk miatt.

Ördögi kör számukra,ezért nincs semmijük,mert nincs eszük ahhoz,hogy hogy lépjenek ki a körből.

:)

2015. márc. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én inkább azt látom, h azok a beképzeltebbek, akik áttaposnak mindenkin és aránylag jó állásuk van.


Nem ismerek olyan beképzelt embert, aki a semmire beképzelt. Valami azért általában van, ami miatt azt hiszi, hogy ő mindenkinél jobb.

2015. márc. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez szerintem ilyen védekezési mechanizmus, mármint hogy azt hiszik, attól különlegesebbek lesznek, ha úgy tesznek, mintha nekik joguk lenne mást kinevetni, fikázni. Én is észrevettem, hogy a legaljasabbak, a legbeképzeltebbek általában azok, akiknek nincs mire. Tucat átlag emberek.
2015. márc. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!