Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Igaz, hogy a legtöbb férfiban...

Igaz, hogy a legtöbb férfiban van biszexuális hajlam?

Figyelt kérdés

Nekem az a tapasztalatom, hogy igen. Én egy lányos kinézetű fiú vagyok, de csak az arcom lányos és eddig szakállam volt. Most megborotválkoztam, és szakáll nélkül úgy nézek ki mint 1 lány. nem tehetek róla ilyen az arcom. Rövidnadrágba mentem be az iskolába és a mellettem ülő fiú rendesen elkezdett stírülni, bámulta a combom utána meg rám nézett és nem zavartatta magát. lehetett rajta látni, hogy tetszem neki és több fiú osztálytársam is bámult. Feltettem ide egy kérdést a szexualitás témakorben, h milyen az alakom, de nem mondtam, hogy fiú vagyok, töltöttem fel képeket és a legtöbb válasz ilyen volt, hogy b*sználak. heteró férfiaktól.

Meg olyan is volt, hogy kapucniba ültem és odaült mellém egy kigyúrt fiú és elkezdett velem beszélgetni, bejöttem neki. azt is mondta, hogy először azt hitte, hogy lán vagyok, de amikor rájött, hogy nem attól sem riadt vissza. végül is nem történt semmi, mert azt állította, hogy hetero, de mégis odajött.....

Igen én úgy látom, hogy a legtöbb férfiba megvan a hajlam.



2015. márc. 16. 21:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
Egy igen jól fizető szakma van a kezedben.
2015. márc. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
De ha tudnák hogy farkad van nem feltétlenül maradna meg az álláspontjuk
2015. márc. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
20%

Én azt hittem, ez a nőknél van így, és náluk normálisnak is tartom.

17F

2015. márc. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
32%
Mindenkiben van valamennyi, de a férfiaknál szerintem nem annyi mint a nőknél. Én tuti, hogy nem leszek soha bisex.
2015. márc. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
első remélem arra gondolsz, amire már én is gondoltam. lehet modelll leszek. <3
2015. márc. 16. 22:01
 6/19 anonim ***** válasza:
91%

Nem csak a legtöbb férfiban, a legtöbb nőben is. Nézz utána a Kinsley-skálának. Aki mégis lusta erre, annak elmondom summázva: A Kinsley-skálát A. Kinsley szexuálpszichológus dolgozta ki. Összesen 8 csoport van benne.

1: Teljesen heteroszexuális

2: Túlnyomórészt heteroszexuális, néha homoszexuális

3: Nagyobbrészt heteroszexuális, gyakrabban homoszexuális

4: Biszexuális

5: Nagyobbrészt homoszexuális, gyakrabban heteroszexuális

6: Túlnyomórészt homoszexuális, néha heteroszexuális

7: Teljesen homoszexuális

X: Aszexuális

Nem titok ha elárulom; a legtöbb ember a kettes kategóriában van.

2015. márc. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
meg teljesen beindultak a meztelen testemre a hetero férfiak!! (csak a farkam nem látszott!)
2015. márc. 16. 22:05
 8/19 anonim ***** válasza:
44%

"első remélem arra gondolsz, amire már én is gondoltam. lehet modelll leszek"


Végülis akik csinálják, modellnek hívják magukat. Mások másnak, de nem ez a lényeg.

2015. márc. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
én bevállalom, hogy megnézem a többi pasit, de hozzájuk nem érnék, de egy optikailag szét testet mindenképen megnézek... fõleg ha van rajta mit látni.
2015. márc. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Anno.nálam is így kezdődött,aztán egy bulin hagytam,hogy felavassák a fenekem,és akkor rájöttem,hogy én ezt szeretem...
2015. márc. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!