Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismertek olyan embert, aki...

Ismertek olyan embert, aki egész életében "vergődik" nem találja a helyét?

Figyelt kérdés
És amikor minden körülmény adott lenne,h boldog lehessen,azt sem veszi észre? Hanem addig-addig igazgatja tovább a dolgokat,amíg elront mindent? Az ilyen embereknek mi bajuk van?
2015. márc. 20. 14:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én pont ilyen vagyok nem tudom miért. Ha tudsz rá megoldást hallgatlak :)
2015. márc. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Lúzerek a marhái (de én is ilyen vagyok:)))
2015. márc. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nemtudok rá megoldást. Én is értetlenül állok egy ilyen ember előtt. Azért kérdezem. Mi az Úristent akar aki ilyen?
2015. márc. 20. 15:13
 4/14 anonim ***** válasza:

benne vagyok - nem látok rá, de ez jó:

a TeremtőAtyaúristent, igen, azt akarja elérni.

És ezt egy brókerséggel, egy nyüzsgő, jéghátán is megélő, 'ajtón kivágják - ablakon visszamászik' lelkülettel nem lehet. Ami bent épül, az meg nehezen valósítható meg ebben a világban.

"Isten előtt a rejtett belső ember értékes a maga zavartalan szelídségében és lelki nyugalmában."

2015. márc. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Tehát mi épül odabent az ilyeneknek? 3.válaszoló?
2015. márc. 20. 15:23
 6/14 A kérdező kommentje:
Miért nem lelnek megnyugvást?
2015. márc. 20. 15:25
 7/14 anonim válasza:
Kérdező: Mi az, hogy az "ilyeneknek"? Már ez önmagában is lenéző, és sértő megfogalmazás azok irányába, akikről beszélsz. Semmi bajuk sincs, mint mind ember ők is "vakok". Kicsit nézz magadba, te is fogsz bőven találni olyan dolgokat az életedben, amikben "vak" voltál, és akkor meg fogod érteni a kérdésedet.
2015. márc. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Tehát ha jól értem egyrészt "vakok" másrészt telhetetlenek? Az ilyen emberek? Hogy soha semmi nem elég,magát az Atyaúristent akarják elérni?
2015. márc. 20. 15:33
 9/14 anonim ***** válasza:

Van, nem is értem hogyan lehet ilyen:

- 27 évesen még nem dolgozott sehol, most adódott volna munkalehetősége, a beadási határiidő utolsó napján adta be az önéletrajzát, amit összecsapott és az interjút is elszúrta. Felvették volna, ha megmutatja hogy mit is tud, de már oda is úgy ment el, hogy nem érdekli az egész.

- Nem beszél nyelveket, lett volna rá több lehetősége is hogy tanuljon, de sem a szülői noszogatásnak, sem a baráti invitálásnak nem engedett, majd ő tanul ha eljön az ideje.

- Panaszkodik hogy nincsenek barátai, pedig az egyetlen barátnőjével megbeszélt programokat is lemondja.

- Addig addig mondta hogy beteg lesz, hogy tényleg beteg lett, bebeszélte magának a betegséget és most ezzel próbál figyelmet kicsikarni a környezetétől.


Sajnos rám is sokáig befolyással volt, mert én olyan "megmentő" személyiség vagyok, mindenkin segíteni akarok, de évek után ismertem csak fel hogy lehúzott mindvégig. Amíg őt akartam kihúzni a rosszból, nekem is rosszul ment. Nekem azóta lett munkám, a második nyelvvizsgámat készülök letenni, egyre több ismerősöm van - talán később barátok is lesznek belőlük. Sikerült kilépnem a napos oldalra.

2015. márc. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
De ez a tulajdonság azzal is együttjár,hogy mindent el fognak veszíteni az ilyen emberek,mivel telhetetlenek. Nem?
2015. márc. 20. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!