Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek Pattanások ellen?...

Göncöl Gábor kérdése:

Mit tegyek Pattanások ellen? Nagyon pattanásos az arcbőröm nem tudom mit tegyek akármilyen tonicot használok nem jó!

Figyelt kérdés
Személyem szerint 13 éves vagyok. Zsíros ételeket max hétvégén eszem. Mit tegyek? Mindig újrajönnek és egyre rosszabb. Esetleg valaki ajánlana házi módszert? Ami be is válik. De lehet bolti módszer is.

2015. márc. 22. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
talán bio kurkuma tabletta jó lehet
2015. márc. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem vagy tulsulyos? Ha igen, akkor fogyokura!

Amugy a fogkrem jol leszaritja a pattanasokat. Baratnom citromot hasznal, jol hat nala.

En mivel eleve nem vagyok pattanasos tipus, ezert nem szoktam boltban vasarolni ilyen kenceket ra. De, ha elmesz a patikaba tuti akad valami pattanasok ellen. :) Remelem segitettem.

2015. márc. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. márc. 22. 17:07
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem patikába kell menni, hanem bőrgyógyászhoz. Valószínűleg nem lesz rövid a kúra, de egy év múlva dorombolva bújnak majd hozzád a csajok, olyan szép baba-bőröd lesz.

Ez a fiatalkori hormonális változások megnyilvánulása, nem egyedi eset, a profi bőrgyógyászok simán segítenek...

2015. márc. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!