Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megtudok őrülni mikor kioktatn...

Megtudok őrülni mikor kioktatnak itt engem a szakmámban lévő témáknál. Ti is tapasztaltok ilyet?

Figyelt kérdés
15 éve szigeteléstechnikával (vízszigetelés és hőszigetelés) foglalkozó mérnök vagyok főleg kivitelezésben dolgozok. Thermográfia is a szakterületem. Otthon kategóriában rengeteg kérdés van főleg a hőszigetelés témát érintve. Ezekre szívesen válaszolok, de akad néha egykét agyament kérdező vagy válaszoló aki semmit nem ért hozzá, de mondja a saját "igazát".
2015. márc. 23. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez az oldal tele van olyanokkal, akik semmihez sem értenek, de meg vannak róla győződve, hogy igen...
2015. márc. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Nekem most te is egy olyan agyamentnek tűnsz, aki csak mondja az igazàt.
2015. márc. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez nem szakmai oldal. Ide bárki írhat bármit.

De pl vannak szakmai oldalak is, ahol pl maguk a szakmát ismerő, csinálók is vitatkoznak némely dolgokon.

2015. márc. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ápolónőnek tanulok, napi szinten ki akarnak oktatni a betegek, de nem csak engem a végzett ápolókat, orvosakat , mindenkit. Aki emberekkel foglalkozik, az minden nap találkozik ilyen "szakértőkkel".
2015. márc. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A való életben is találkozni ilyennel, csak az ritkább.
2015. márc. 23. 13:37
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"A világgal az a baj, hogy az ostobák holtbiztosak mindenben, az intelligensek pedig tele vannak kételyekkel."

Mondta a múlt században Russel.


Te melyik csoportba sorolod magad?

2015. márc. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy lehetőséged van: nem ugrasz egyből az ilyen szitukban. Mindenki a saját kárán tanul, ne vedd fel más baját! Ha reagálsz is valami szakmait, akkor azt Te tudod, hogy az jó - hisz a szakterületed. Onnantól kezdve már nem a Te felelősséged, hogy azt megfogadta-e, felülírta-e valaki. Magára vessen az, aki nem hallgat egy szakértőre.
2015. márc. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!