Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehetséges mesterségesen...

Lehetséges mesterségesen előállítani a szeretetet, a törődést és a megértést?

Figyelt kérdés
Mindenki tudja, hogy ha ezt az ember nem kapja meg huzamosabb ideig, akkor életképtelenné válik. Ha semmi esély arra, hogy az illető ismerkedjen (például mert visszautasítják állandóan hiába próbálkozik teszemazt éveken át), elő lehet állítani ezeket szintetikusan, vagy valami hasonló formában?
2015. márc. 24. 22:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Előttem ajánlották a PUA-t, ami nem rossz, de biztosan nem fog segíteni, ha nagyon mélyen gyökeredzik a "hiba".

Szerintem keress fel egy tapasztalt szexuálpszichológust.


Egyébként van egy pszichológus ismerősöm, aki párkapcsolati tanácsadással is foglalkozik (fiatal és ismert srácról van szó), ő valószínűeg tudna rajtad segíteni.. Ha mégsem, akkor tud olyat ajánlani, aki viszont tud segíteni komolyabb problémák esetén is (volt már rá példa)..

Ha érdekel, írj rám privátban, megadom az elérhetőségeit.

2015. márc. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Mandy1408 ***** válasza:
Hát, az eki illegális, bizonyos emberek "szeretetét" pénzen meg lehet venni, de az meg nem az igazi, meg hát nem tudom, mennyire vagy anyagilag eleresztve... Próbálj meg olyan emberekkel ismerkedni, akik tudnak téged szeretni, és viszont. Vagy tudod mit? Mindenek előtt az a legfontosabb, hogy az egyén szeresse önmagát! :) Itt kezdődik minden! ;)
2015. márc. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!