Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Társaságfüggő? Vagy mi ez?

Társaságfüggő? Vagy mi ez?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy ha találkozok emberekkel, emberek közt vagyok az kitisztítja a fejemet, akkor jól érzem magam.

Viszont ha mondjuk nem megyek sehova mert beteg vagyok és egyedül vagyok egész nap, akkor délre már szörnyű unalom meg depressziós érzés kerülget, már egyenesen öngyilkos akarok lenni, de tényleg nagyon durván, és amint emberek közé megyek, beszélgetek valakivel ez elmúlik, és úgy gondolok vissza, hogy hogy gondolhattam ilyenre ez őrültség.

Aztán ha egyedül kell lennem megint...

Miért van ez? És mit csináljak ellene?

17/L



2015. márc. 25. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Tisztázd magadban, hogy miért nem akarsz a saját gondolataiddal egyedül maradni.
2015. márc. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mert ilyenkor elkezdek rágódni és általában rossz dolgok jutnak eszembe. Régen sokat bántottak lelkileg, ezért utáltam az embereket. Mára ez megváltozott mert átkerültem egy másik helyre új emberekkel, most meg már nem tudok jól meglenni egy kis ideig se emberek nélkül, mert minden rossz ami csak létezik eszembe jut..
2015. márc. 25. 15:44
 3/3 anonim ***** válasza:
A régi rossz emlékekből tanulhatsz szóval kár elnyomnod magadban.
2015. márc. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!