Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek? Kivel tudnék...

Mit tegyek? Kivel tudnék beszélni? Esetleg írjak naplót?

Figyelt kérdés

Van egy olyan tulajdonságom, hogy mindent át tudok érezni. Tudom milyen ha valaminek vége, ha már semmi nem lesz ugyanolyan, ha elveszítes valamit számodra fontosat... Én teljesen bele tudom képzelni magamat ezekbe a helyzetekbe de nem tudom kivel tudnék róla beszélni. Úgy értem, hogy én szeretném ha esetleg más tudná, hogy átérzem. meg vannak olyan helyzetek amibe simán beleképzelem magam és nagyon szeretnék beszélni róla mással is de félek, hogy esetleg nyálasnak néznek. Én nagyon örülök, hogy van ilyen tulajdonságom. Csak én igazából az a fajta lány vagyok aki mindenkit meghallgat és mindenki lelki támasza tud lenni. Csak nekem nincs ilyen lelki támaszom. Ezért gondolkodtam a naplóíráson. Nagyon ciki, hogy átérzem a dolgokat? Barátaimmal beszéljek róla vagy inkább írjam le?

Olyan válaszokat szeretnék ahol nem forgatják ki a szavaimat és nem néznek hülyének! Köszönöm.



2015. márc. 29. 19:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem írhatnál blogot is..Névtelenül leírsz mindent de mégis tudatod másokkal
2015. márc. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vagy én leszek az ismeretlenül az az ember akit keresel. Ha gondolod írj
2015. márc. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Vagy nekem is írhatsz üzenetet :) Bennem is eléggé megvan amúgy ez a tulajdonság..
2015. márc. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz most nagyon szükségem lenne egy ilyen emberre
2015. márc. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Írjon mindenki nekem
2015. márc. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Írj nekem is
2015. márc. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia!Én is ilyen vagyok,plane most,hogy 3 hete meghalt Apum.Férjemmel sem tudok mindent megbeszélni,tehát nekem is nyugodtan írhatsz,szívesen meghallgatlak,komolyan.
2015. márc. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igazából az a legfőbb problémám, hogy érettebb vagyok mint a többi barátnőm. Nagyon fiatal vagyok mégis tudok felnőttesen gondolkodni. Ezért nem igazán tudok beszélni még a legjobb barátaimmal se:( Ők nem tudják átérezni a dolgokat.
2015. márc. 29. 20:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogyha valaki fiatalabbal szeretnél beszélni, nekem is nyugodtan írhatsz:) 14/l
2015. márc. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!