Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tusfürdő nélkül szoktam...

Tusfürdő nélkül szoktam fürdeni, miért néznek rám úgy mint egy eretnekre?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 2. 10:30
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Te nézőközönség előtt fürdesz?
2015. ápr. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom. De már rakják a máglyát neked a Főtéren, sietek, nehogy lemaradjak a látványosságról.
2015. ápr. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%

ki néz úgy rád? :D

Egyébként legtöbbször én sem használok, mert sokan nem tudják, hogy nagyon egészségtelen a bőrnek. Csak testápolóval illatosítom magam, ami ráadásul a bőrömnek is jót tesz. N

2015. ápr. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Ensam skog ***** válasza:
100%

Miért nem használsz esetleg természetes szappanokat. Én is magamnak készítem. Azzal fürdök már 3 éve semmi bajom.


Egyébként azért mert azt gondolják nincs ami leszedje a koszt csak elkened magadon. Mondjuk ha elmegyek nyáron tekerni sárba porba, szétizzadom magam és ragadok a kosztól, olajos büdös vagyok, akkor azt az életbe nem szedi le a víz. De gondolom te nem sportolsz.

2015. ápr. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Ha a tusfürdő bizniszben érdekelt lennék , akkor most jelentenélek a moderátornál, hogy káromkodtál.:DDD
2015. ápr. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%

Talán azok a tisztaság mániások akik félreértelmezik a tisztaságot, illetve azok akik olyan munkát, hobbit , sportot űznek ami által piszkosak ragacsosak , olajosak, stb. lesznek ,és nincs bennük elég "empatikus készség" fognak "eretnekként" nézni rád.

Egy "normál izzadtság" , akár az út porával keveredve is simán lejön tiszta vízzel. Ezt "tudjuk" jól.

Azért arra számíthatsz ha ezt a szokásodat úgy adod elő mások előtt ,mintha Te ezáltal kicsit több vagy,különcebb lennél akkor "bebizonyítják", hogy "igénytelen" vagy.:) Tehát bizonyos esetekben ha nem akarsz magyarázkodni hosszasan ,hogy mit miért teszel akkor lehet jobb ,ha meg sem említesz dolgokat,vagy ha ez elkerülhetetlen akkor meg füllentesz valamit.

No persze ha közös tusolásról van szó, és rákérdeznek akkor nehezebb kikerülni e kérdést.:)

2015. ápr. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 hugyosgalacsin ***** válasza:
én sárban szoktam meghemperegni,mint a vadállatok, hogy a parazitákat letakarítsam magamról
2015. ápr. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát a Kérdezőt,és az 1-es válaszolót össze lehetne kötni.

Egyik sötétebb,mint a másik :)))

2015. ápr. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
miért kell lepontozgatni? Tényleg rengeteg bőriritáló anyagot tartalmaznak a tusfürdők, amik kiszárítják a bőrömet, ezért használok testápolót.-.-
2015. ápr. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!