Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért sértődtek meg, undorodta...

Miért sértődtek meg, undorodtak tőlem?

Figyelt kérdés

Nem vagyok szép, de nem is vagyok ronda. Ez mindig is így volt. Régen rondább volt a szemöldököm, csálé egy fogam, de nem volt olyan feltűnő. Most hosszabb, nagyobb az orrom, mint kiskoromban, de ez sem ordenáré. Nem vagyok kövér, soha nem is voltam, de nem is vagyok sovány. Sminkkel aranyosan tudok kinézni. Oldalról nem valami szép az arcom, kicsit fiús.. Kerek az arcom, az arccsontom széles, az állam közepén van egy kis bemélyedés.. (s_gg áll...)

Nem vagyok tolakodó, erőszakos. Sőt! Inkább félénk, visszahúzódó.

Ápolt is voltam/vagyok. Nem bűzlöm, nem zsíros, korpás a hajam, ha vannak pattanásaim bekenem őket alapozóval.

Mégis mintha a fiúk gusztustalannak tartanának.


- Óvodában miután elmondtam egy fiúbarátomnak hogy szeretem, másnap futott előlem mikor meglátott.

- Általánosban ebédeltem a barátnőimmel és elbambultam egy másik asztal irányába, vagy épp odanéztem, nem emlékszem már.. Egyszer csak egy felsős fiú rám szól, hogy mit bámulom, szerelmes vagyok belé?! Nem bámultam őt, de ez után mindig elkezdett cikizni. Lekezelően tolta a barátainak hogy fúj ez szerelmes belém... Meg "mit akarsz? hagyjál békén" pedig én meg csak hozzá sem szóltam.

- Egy táborba menet buszon egy fiú mellett kellett ülnöm (máshol már nem volt hely és senkit nem ismertem). Próbáltam beszélgetni. Az elején még lelkesen válaszolgatott aztán láttam rajta hogy inkább nem akar beszélgetni. A több órákon át tartó úton nem szólalt meg többet és duzzogó fejet vágott.

- Ugyanebben a táborban tetszett egy fiú. Épp előttem állt az ebédlő sorban. Nem tudtam mivel megszólítani, ezért megkérdeztem hány éves. (Nagyon magas volt, és én voltam az egyik legfiatalabb a táborban) Nem akart rá válaszolni és ilyen "jajj hagyjál már/mit akar ez, de röhejes" arckifejezése volt.

- Általánosban ki voltam közösítve mert jó tanuló és csendesebb voltam. A fiúk körtánckor nem akarták megfogni a kezem. Egymást viccelték meg azzal, hogy megkérdezték "Tetszik neked (rám néz/mutat)?" és akkor a másik "FHÚÚÚJJ! EEEZ?!". Egyszer azt mondta az egyik, hogy én még a kutyának sem kellenék. Sokszor mondták hogy csúnya vagyok.

- Hetedikben (már másik suliban) is tetszett valaki. Pont egy csoportban dolgoztunk egy órán. Jól elvoltunk, nevetgéltünk, azt hittem én is tetszem neki, vagy minimum jófejnek tart. Egyszer csak nagyon bunkón kezdett el viselkedni. (Szerintem megtudta valakitől hogy tetszik, mert tesin beszélgettünk ilyenekről és akkor mindegyik lány hallhatta..) Ebédnél sorbanálláskor direkt beállt elém. Vagy ha előbb volt ott maga elé engedte a barátnőimet. Amikor én is előre mentem volna azt mondta hogy te nem. Volt hogy úgy beszéltek ki hogy a közvetlen közelükben voltam. Azt mondta a haverjának hogy büdös vagyok meg egyszer valami olyasmit hogy olyan vagyok mint a halál, még az életkedve is elmegy tőlem..

- Pár fiú mindig homlokráncolva nézett rám az osztályban, az egyik beszólt ha nem tudtam valamire a választ órán, hogy hulye vagyok. (Sztem tetszett nekik a barátnőm aki jobb tanuló volt)

- Egy másikkal találkoztam sulin kívül (véletlenül) mikor hazafele mentem, beszélgettünk. Suliban viszont mintha meg lett volna sértődve rám. Bunkó és duzzogó volt ő is (egyszer padtársam volt), vagy gonosz volt vagy ignorált. Egyszer hallottam kifigurázni meg beszólni a hátam mögött hogy milyen hulye fejet vágok... Pedig mikor iskolán kívül találkoztunk normális volt. Aki tetszett azzal is összefutottam véletlenül suli után (vártam szakkörre/korrepetálásra) és akkor ő is normális volt de az osztályban meg bunkó...

- Gimiben egy nagyobb iskolában néha odajöttek hozzám fiúk, de mikor barátnőim társaságában voltam az ő fiú haverjaik utálattal néztek rám. Egyszer épp meséltem egy viccet és a srác akinek mondtam lelépett miközben beszéltem.. Egy másik alkalommal meg bemutatkozós játék volt egy osztályban, a melletted ülőről kellett kérdezni, meg magadról megválaszolni az ő kérdéseit. Én kérdeztem a fiútól aki mellettem ült. Csak a nevét mondta meg, tőlem nem kérdezett, és végig "halj már meg" arckifejezése volt.


Volt már barátom (én kezdeményeztem, barátságból lett), tetszettem már pár fiúnak (főleg a neten), voltak fiú haverjaim, bókoltak már nekem.

Tettem ide egy kérdést hogy hogy nézek ki, üzenetben küldtem képeket. Azt mondták átlagosan nézek ki.



2015. ápr. 5. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Hosszuuuuuuu.
2015. ápr. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Röviden: Nem vagyok olyan visszataszító mint amilyenként bántak velem. Vagy mégis? Miért viselkedtek így velem ezek a fiúk?


Eddigi válaszok:

Ciki volt velem kedvesnek lenni mert az osztály nyomija voltam

Éretlenek voltak még és féltek kimutatni az érzéseiket

Megijesztettem őket, zavarba jöttek

2015. ápr. 5. 19:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Figyelj, ezek nagy része gyerekes dolog, amúgy meg én tinikoromban akkor mondtam valakire hogy fujj ha tetszett :D
2015. ápr. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is küldj,de nehari,ga nem egyből válaszolok,sajna ritkán tudok ide jönni.De ha most itt vagy,az jó☺
2015. szept. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!