Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi ertelme van annak, hogy...

Mi ertelme van annak, hogy egyes csajok a facebookon olyan dolgokat like-olnak, mint a Penny Market, Kaufland, Lidl, Tesco?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 10. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt talán tőlük kéne megkérdezni,nem?
2015. ápr. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szeretnek olcsón vásárolni. Ha ott dolgoznának, akkor nem a többségük nem lájkolna.
2015. ápr. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

A Facebook-on mindent lájkolnak egyes csajok.

Ha tököm szalmakalapban képet teszek fel,azt is lájkolják.

Az ilyen hülye kis libáknak az a lényeg,hogy fentvagyokegésznapésmindenteccikhepiazélet.

2015. ápr. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pl. van ilyen üzlet a közelükben és így hamarabb látják, ha valami akció lesz. Vagy hogy melyik üzlet lesz nyitva melyik vasárnap. Meg vannak nyereményjátékok, amiken mondjuk nem hiszem, hogy olyan hatalmas nagy esély van nyerni, de vannak, akik szeretik.
2015. ápr. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Minden heten kapnak a Kauflandtol reklamujsagokat, az itteni Pennyben szinte semmi nincs, Tesco 35km-re van, Lidl szinten 35 kmre.

Az akciokkal kapcsolatban, meg szerintem egy fiatal lanyt, aki szuleivel el nem igazan foglalkoztatja, hogy amit a szulei vesznek most 50 Ft-tal olcsobbak, akkor vasaroljon belole vagy 10et.

2015. ápr. 10. 10:33
 6/8 anonim ***** válasza:

Mert ki szokták írni facebookra az aktuális akciókat, ajánlatokat, és akkor is látom, ha nem megyek fel minden nap a weboldalukra, csak végigpörgetem a facebookot

Sokat lehet spórolni, ha lesi az ember az akciókat

2015. ápr. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor nem tudom, én a Lidl-t lájkoltam a 4-esben leírtak miatt, kivéve a nyereményjátékos példa.

Mi hol kapunk Lidl újságot, hol nem, ha kapunk is, néha csak bedobják a kapun és a kutyaólban találom meg apró darabokban.

2015. ápr. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tényleg szereti azt a helyet.

Aztán, akciókat, nyereményjátékokat azonnal megkap a gépén... kb.

2015. ápr. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!