Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok Damu R. ártatlan...

Mit gondoltok Damu R. ártatlanul volt börtönben?

Figyelt kérdés

#kiegyensúlyozottság #fatális tévedés #nesze neked emancipáció
2015. ápr. 10. 23:27
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Tekintve, hogy olyan bizonyíték alapján ítélték el, amit 5 perc megcsinálni és ráfogni valakire, több mint 75% esélyt adok arra, hogy igen.
2015. ápr. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem igen.
2015. ápr. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Figyelembe véve, hogy még a tulajdon édesanyját is elverte, meg az összes előző barátnőjét, nem túl valószínű, hogy pont Tímeára nem emelt kezet. Aki nem látta hogyan őrjöngött és csapkodott a Hal a tortán-ban, az nézze meg Youtubeon fenn van, tanulságos. Ráfért a börtön, hogy megtanulja, nem tehet meg a gyengébbekkel bármit, viszont túl sokat kapott. Ennyit gyilkosságokért szoktak osztani, pár hónap bőven elég lett volna. De ártatlanul, hát azt nem mondanám.
2015. ápr. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

szerintem aki több nőt is bántalmaz, az megérdemli hogy "elgondolkozhasson" a tettein.

bár nem tudom, hogy amikor már mindenki tudta, hogy egy dühöngő őrült, akkor miért jöttek vele össze?

én kerülném mint a pestisest.

bár tény, hogy aki a pénzére megy az más..

2015. ápr. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30%
Nem
2015. ápr. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ha konkrétan ezt a nőt nem bántotta, akkor mást.
2015. ápr. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 jobbikostibi ***** válasza:
ártatlan volt, olvastam a könyvét
2016. jan. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!