Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem furcsa, amit az egyik...

Nem furcsa, amit az egyik barátnőm csinált?

Figyelt kérdés

Ez pénteken történt és azóta is ezen gondolkozom, hogy ez így mi volt meg minden...

Szóval az iskolában a wc-kben nem lehet bezárni az ajtókat, ezért meg kell fogni egymásnak. És nekem egyik szünetben ki kellett mennem, ezért kérdeztem egyik barátnőmet, hogy megyünk-e wc-re, mondta, hogy ja. Megkértem, hogy fogja meg az ajtót nekem és meg is fogta, én meg...hát betétet kellett cserélnem. Viszont nem akart az a nyomorult betét ráragadni a bugyimra és ott szenvedtem vele kb 3 percig. Barátnőm meg eközben már várta, hogy mikor megyek ki. Viszont ahelyett, hogy megkérdezte volna, hogy megyek-e már vagy valami, egyszerűen fogta és kitárta az ajtót és így benézett. A legcikibb az volt, hogy voltak más lányok is a wc-ben és szerintem ők is látták ._. És hirtelen kínomban nem is tudtam, mit csináljak, csak így rámordultam barátnőmre, hogy fogja már meg azt a kib***tt ajtót. Aztán kész lettem és meg akartam kérdezni barátnőmet, hogy miért tárta ki az ajtót de nem mertem, mert annyira kínos ez az egész...

Szerintetek miért csinálta ezt? Elhiszem, hogy türelmetlen volt, mert neki is kellett, de szerintem egy normális ember ilyenkor nem rányitja az ajtót a másikra, hanem megkérdezi, hogy mikor lesz kész..Főleg így, hogy mások is vannak a wc-ben...


2015. ápr. 12. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Valahogy úgy érzem, leginkább az zavar, hogy "rajta kapott", mikor betétet cseréltél.

Mintha szégyellnéd, hogy menstruálsz és egészségügyi termékeket használsz.

2015. ápr. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De, furcsa. Egy normális ember nem csinál ilyet....
2015. ápr. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 piriiiii ***** válasza:

Nem merted megkérdezni????????

Én leüvöltöttem volna azt a hülye fejét, ne haragudj.

Nem, ez nem furcsa. Ez akkora tapló bunkóság, hogy annak mértékére nincs is emberi kifejezés!

2015. ápr. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Második vagyok: Én is leüvöltöttem volna a fejét.

Első: Szerinted inkább nem azért zavarja ez a kérdezőt, mert még is csak kitárta a wc ajtót, és mindenki látta őt? Melyik normális ember nyitja ki a wc ajtót, mikor más bent van, pláne amikor többen is vannak a wc-ben...

2015. ápr. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ahogy már írták is, nem az zavar, hogy tudja, hogy betétet cseréltem, mert ez természetes. Hanem ez, hogy így rám tárta az ajtót...Nem is tudom, hogy juthatott ilyen az eszébe o.O És hirtelen nem tudtam, mit reagáljak és olyan ciki és holnap az iskolában megint találkozni fogunk és tök kínos lesz vele beszélgetni ez az eset után..
2015. ápr. 12. 15:31
 6/6 anonim ***** válasza:

Épeszű, normális ember ilyen nem csinál.

Én is leüvöltöttem volna a fejét, ott mindenki előtt, ha már ő is mindenki előtt tárta ki az ajtót.

2015. ápr. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!