Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok a Kata névről?...

Mit gondoltok a Kata névről? Milyen nő/lány jut eszetekbe róla?

Figyelt kérdés
ha meghalljátok azt a nevet, hogy "Kata", milyen belső, külső tulajdonságokkal rendelkező lány/nő jut eszetekbe? Nektek tetszik a név?

2015. ápr. 12. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem túl "kemény". És snassz is.

Szőke, kék szemű, de kissé szürkeegér típusú csaj jut róla eszembe.

2015. ápr. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Aranyos név, de sajna egy ismerősöm jut eszembe róla akir nem nagyon kedvelek.

Barna,szigorú tekintetű,barna szemű kis pletykafészek:D

2015. ápr. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy dinamikus, tűzrőlpattant, erős akaratú lány jut az eszembe. Nem ismertem még nyámnyila Katát eddig :D
2015. ápr. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valami hipster vagy hippi csaj.
2015. ápr. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy mosolygós, kemény és erős lány jut róla eszembe. Sötétbarna hajjal és sötétbarna szemekkel. Nem tudom miért, de ha egy Katával ismerkedek meg, akkor mindig egy kép ugrik be nekem rögtön amint épp kirándul. Szóval ez is. Meg én még különböző természettudományokkal kapcsolatos dolgokat is társítok ehhez a névhez. :D
2015. ápr. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy vörös hajú, kólatarháló lány jut eszembe róla, ahogy a lemenő nap fényénél jól kigyakorolt karate-mozdulatsorokkal múlatja az időt.
2015. ápr. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!