Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek tenyleg csak...

Az emberek tenyleg csak olyanokra irigyek, akik szebbek, jobb kulsovel rendelkeznek, ehhez tarsul meg az okossag, gazdagsag, kreativitas, es nem utolso sorban jo stilus?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 17. 08:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. ápr. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az irigy ember nagyon sok mindenre irigy lehet, amivel ő nem rendelkezik, legyen az bármi. Egy "jobb" gyerek, több szabadidő, kedvesebb anyós, bármit el lehet képzelni, ami anyagilag vagy fizikailag nem jobb annál, ami neki van.
2015. ápr. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm azért volt rám irigy mert:

-ő úgy volt okos hogy magolt,nekem 3-as bizijeim voltak,sose magoltam,az eszemet használva lett pl 4-es 5-ös az érettségim.Érdelkődő típus vagyok, ennyi,neki is inkább segíteni szerettem volna.

-bár csinosabbnak tartom őt,nekem fura,egyéni stílusom van,mégis sikeresebbnek számítottam a fiúk terén, olaj volt a tűzre mikor elmeséltem,hogy összecuccoltunk párommal.

-ennek ellenére ő volt a közönségkedvenc az osztályban,ami valahogy nem az én világom volt,megválogatom kihez szólok,erre is berágott,hogy hogy tudok idegenekkel beszélgetni.

-és még a telefonomra is: fizetésből vettem egy 40ezres tepsit,ami még csak sokáig sem bírta(tudta ezt is) és azonnal rohant és vett egy másikat magának(jól működő telefonja volt,aprócska hibával hurcolta szervizbe).


Szóval kedves kérdező,az emberek bármire,ha ismer az aki féltékenykedik,akkor azért(vagy nem is ismer annyira),ha nem ismer akkor csak azért.

Lehet beleszőni az evolúciót,de szerintem ez nem olyan gondolkodás,aminek ne lehetne parancsolni,legalább egy kicsit.(Megjegyzem,nem dörgöltem senki orra alá semmit,úgy gondolom nekem ez van,ezt tudom,ami jó,őneki meg az van,azt tudja,ami jó.)

2015. ápr. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!