Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek hogy van ez? (lent)

Szerintetek hogy van ez? (lent)

Figyelt kérdés
ha az emberiség megtudná, hogy 50 év múlva kihalunk, és nem lesz egyetlen túlélő sem, akkor pozitívabb viselkedést tanúsítanának embertársaik felé, vagy pont ellenkezőleg? Mit gondoltok, mi lenne képes megváltoztatni az emberek mentalitását?
2015. ápr. 17. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Ellenkezőleg. Mindenki kihasználná a maradék időt.

Pl.: kinyírná az állandóan problémás szomszédot :D

2015. ápr. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha minden pusztul itt olyan anarchia lenne, hogy szem nem maradna szárazon, az biztos. Az emberek tömegként képtelenek gondolkodni.

A ma élők nagy részének életére már nincs hatással az, hogy mi lesz 50 év múlva.

2015. ápr. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én is gondolom. Azok a kisbabák, akik most, vagy pár évvel ezelőtt születtek, esetleg még úgy 10-15 éves korig, még egészen biztos beleeshetnek abba a korba, amikor még úgymond visszafordítható folyamat leh(ne) ennek a megakadályozása.

Mi már idősek leszünk akkor(talán meg sem érjük), így nagy részünket biztosan nem foglalkoztatná.

Mondjuk én szeretnék sokáig élni, még ha már öreg is leszek addigra, de mondhatjuk úgy is, "egy fecske nem csinál nyarat," ehhez tömeges fellépések kellenének. Lehet hülyén fogalmaztam, bocsánat!

2015. ápr. 17. 15:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!