Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek kreatívabb?

Hogyan legyek kreatívabb?

Figyelt kérdés
az az igazsag hogy imadok rajzolni es bevallom, eleg szepen tudok, csak az a baj hogy amiket rajzolok azokat az internetrol, mas rajzairol nezem. de ha magamtol kene valamit rajzolni nem nagyon menne. hogyan tudnam a kreativitasomat fejleszteni? koszonom elore is!:) (16/L)
2015. ápr. 27. 21:08
 1/6 anonim válasza:

Szerintem ez fantázia! Én is imádok rajzolni, és először én is csak a "vonalon belül színeztem" de elkezdtem többet, több dologról rajzolni és nagyon élvezem:)

Úgyhogy, te is csak élvezd és engedd el a fantáziád!:)

2015. ápr. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom....álmodj, legyél őrült, és furcsa, akkor jön az ihlet amikor nem is számítasz rá
2015. ápr. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Olvass, annál jobban semmi sem fejleszti a képzelőerőt.
2015. ápr. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
olvass képregényt/mangát...esetleg kölcsönözd ki(vagy vedd meg kb2-3000Ft) a "A képregény mestersége" című könyvet amiben Scott Mccloud remek ötletekkel bombázza az olvasót.
2015. ápr. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Meg lehet próbálni a véletlennel elindítani. Lehet, hogy azért nem jutnak eszedbe kreatív ötletek, mert túl logikusan akarsz minden lépést megtenni. Ha valahogyan a véletlenre hagyod az első lépést, utána, ha onnan logikusan mész tovább, akkor biztosan valamire kreatív dolog lesz az eredmény. Lehetek most én a véletlen neked. Mondjuk vegyél elő egy könyvet, nyisd ki valahol, válassz ki egy szót, ami tetszik, majd lapozz párat és onnan is válassz ki egy szót, ami tetszik. Ez volt a véletlen. És következőnek gondold át, hogy mi köze van a két szónak egymáshoz. Ugyanis valami van. Nincs két olyan szó, ami között ne lenne kapcsolat. Keresd meg a hasonlóságokat, a különbségeket közöttük. Gondolj ki egy helyzetet, vagy egy képet, amin elfér mind a kettő, sőt nagyon logikusan van a képen mind a kettő, mert pl. valamihez mindkettőre szükség van.
2015. ápr. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
képzelj el egy saját történetet és annak rajzold meg a képeit...lehet ez egy szerelmes történet, egy háború, egy futurisztikus, egy apokaliptikus világ...akármit kitalálhatsz amit akarsz...
2015. ápr. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!