Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Külföldön dolgozom, es at...

Külföldön dolgozom, es at kell koltozek egy uj lakasba. Köteles vagyok az előző lakás kulcsát átadni a lakótársaknak amit az en saját pénzemből másoltattam?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 28. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha tudnak rola, akkor kotelezhetnek ra, m lehet, h a te penzedbol masoltattad, de a lakas, amit a kulcs nyit, az nem a tied es kicsit nagyobb az erteke. Megteheted, h nem adod at, de ha kiderul, h neked is volt kulcsod a lakashoz, es tortenik vmi betores vagy ilyesmi, akkor felelosse is tehetnek. En a helyedben atadnam azt a kulcsot is. Nem tudom, mennyiert masoltattad, de nem eri meg a feszultseget...
2015. ápr. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne legyél már fillérbaszó, maga a költözési procedúra többe kerül mint a kulcs. A kulcs másolási díja egy bagatell összeg. Ne ezen próbálj meg nyerészkedni, hogy "nem adom át a kulcsot, mert a saját pénzemből másoltam. Csak akkor, ha kifizetik."
2015. ápr. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mit csinálsz a kulccsal ezután? Megtartod, csakazé' me' fizetté' érte? Ugyanmár. Mondd meg az új lakónak, h átadod neki a pótkulcsot, amit tök hasznos, ha esetleg egy barátja majd nála fog aludni. 5 eur. köszi.
2015. ápr. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!