Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az állatok is lelkiznek?...

Az állatok is lelkiznek? Miért komplikálunk mindent ennyire túl?

Figyelt kérdés
Saját gondolataimtól fejfájást kapok és a vége mindig az, hogy jobb lett volna meg sem szólalnom, vagy meg sem tennem valamit. Olyan szinten komplikálom a dolgokat, hogy a végén nekem is fáj. De miért, miért nem tudom megtenni, hogy ne gondolkodjak és ne legyek a végén rosszul a saját gondolataimtól már? Pl. a mai nap, hogy megyünk virágot venni anyáknapjára és ha a nagymamának értékesebb virágot veszek, akkor az baj, ha más színű az is baj, de ha egyformát kapnak az sem jó. És mindegyiket megmagyaráztam magamnak. Aztán a gyerekem köszöntött FB-n, és odaírtam, hogy milyen két tündéri gyerekem van, de oda kellett volna írnom párom gyerekét is, mert nem lakik velünk de ő is megköszöntött. Na de akkor azt meglátja az ő anyja is, akkor most törölném, de már mindenki lájkolta, ha törlöm, olyan mintha mégsem lennének tündériek a gyerekeim, és így tovább, mindent csűrök-csavarok magamban, minden napra akad ilyen több, munkával kapcsolatban is, bármivel kapcsolatban. Hogy egyszerűsítsem le a gondolataimat?
2015. máj. 3. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Gyújtsd fel a konyhádat.

Vagy menj el misszionáriusnak ebola fertőzöttekhez.


Majd ha lesznek valódi problémáid, akkor nem fogsz annyira unatkozni, hogy ilyeneken agyalj. :)

2015. máj. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De éppen az a baj, hogy millió ilyen komplikált hülyeség jár egyszerre az agyamban, szerintem az a csoda, hogy még nem bolondultam meg.
2015. máj. 3. 21:56
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért lenne baj, ha nem mindig egyforma értékű/színű virágot kapnak? Egyáltalán honnan tudják, hogy a másik mit kapott?

A gyerekeid pedig felköszönthetnének személyesen, vagy telefonon.

Szánalmas, hogy facebookon köszöntenek, az meg még szánalmasabb, odaírod, hogy milyen két tündéri gyereked van.

Az anyák napja nem a külvilágnak szól.

Ezek amik az agyadban járnak, nem komplikált hülyeségek, hanem egyszerű marhaságok.

Nincs mit leegyszerűsíteni a gondolataidon.

Nem lehetnek komoly gondjaid, ha ilyen piti dolgokból csinálsz ügyet.

Mellesleg az állatok is lelkiznek, de nem ilyen piti hülyeségeken, mint te. A mi kutyánk pl. depressziós lett, amikor elpusztult a társa akivel 9 éve minden órában együtt volt.

2015. máj. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért nem lelkiznek amiért nem vezetnek autót vagy írnak szoftvereket.
2015. máj. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 MacsoFavago ***** válasza:
Mert az emberek inteligensebbek az allatoknak....
2015. máj. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hogy egyszerűsítsem le a gondolataimat?

Nézz ki az ablakon és tátsd ki a szádat. A kutyám is azt szokta. Lazulj el egy kicsit, ne görcsölj.

2015. máj. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!