Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fogyásra hajlamos sorstársaim,...

Fogyásra hajlamos sorstársaim, ti hogy fogadjátok az alkatotokra vonatkozó negatív megjegyzéseket és téves feltételezéseket?

Figyelt kérdés
2015. máj. 6. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele,általában irigységből ered. Gondolj bele,hogy mit érez egy nő,akinek egész életében önértékelési problémái voltak,mert soha nem eszi azt,amit szeretne,soha nem tud emberesen jól lakni, mégsem fogy, kínozza magát diétákkal, bűntudata van egy csokitól. Aztán jövök én azzal,hogy vacsorázok 6kor egy pörköltöt, 8 kor hortobágyi palacsintát és 9kor kezdek el zabálni,mint a kisdisznó francia krémest,csokit,chipset colaval stb...gondolom ismerős. Nyilván nem azért zabálok és mégsem hízom,mert bosszantani akarok vele valakit, mégis ez a végeredmény. Örülj,hogy ilyen a genetikád, aki piszkál vele,annak önmagával vannak problémái. Én a nagy családi ebédektől voltam idegbeteg,mikor még csak leültem az asztalhoz és elkezdődött,hogy jaaaj de gebe vagy hát annyit eszel mint egy madár... és ezt minden alkalommal. Fogadd el,hogy ez van és légy boldog,hogy nem kell soha fogyókúráznod és minden kedvencedet bármikor eheted :)
2015. máj. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elég rosszul fogadom, mivel nálam betegség (is) áll a háttérben (részben persze gének is). Nem ehetek akármit, ezért sokan válogatósnak titulálnak(még olyanok is tudják, hogy a betegségem miatt étkezem úgy, ahogy), tukmálják rám az ételt, meg jönnek a dumával, hogy NYUGODTAN megehetem, hisz ők is eszik, mégsincs tőle semmi bajuk.
2015. máj. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az a gond, hogy én eleve kicsi is vagyok, szóval pár éve még XS-es méretem volt, most S-es, és csak az utóbbi pár év alatt jutottam el oda, hogy jó rám a legkisebb felnőtt nadrág méret úgy, hogy nem kell övet venni hozzá (és 30 éves nő vagyok). Nem vagyok étvágytalan, nem koplalok, diétázni csak gyomorrontás esetén szoktam, de akkor másért ugyebár, volt olyan, hogy egy vírusos hányós-hasmenéses betegség miatt lefogytam a normál súlytartomány alá, és nem bírtam ráállni a lábamra. Szóval ennek az oldalnak is megvannak a maga kellemetlenségei, amit én azért nem tartok irigylésre méltónak.

Anyukám meg hízásra hajlamos, szóval azt az oldalt is ismerem első kézből. Kb. ugyanazokra a dolgokra kell odafigyelni neki is, nekem is, hogy ne essünk a normál határon kívülre. Én családunk férfivonalát örököltem ilyen szempontból, anyai nagyapám, apám, apai nagyapám, öcsém is ezt örökölte.

2015. máj. 6. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!