Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyha én nyáron leszek 16...

Hogyha én nyáron leszek 16 éves és a barátnőm egy hónap múlva lesz 13 éves akkor én pedofil vagyok vagy lehet más probléma a kapcsolatunkban? A jelenlegi dátum 2015. 05. 06.

Figyelt kérdés

2015. máj. 6. 19:06
 1/9 anonim ***** válasza:
4%
Sajnos büntetőjogilag felelősségre vonható vagy, ha 14 éven aluli személlyel létesítesz nemi kapcsolatot.
2015. máj. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A feleségem 6 évvel fiatalabb nálam, amikor én 18 voltam ő csak 12 volt, akkor én most pedofil vagyok?


Persze ez csak sarkítás volt, de 16 éves koromban nekem is volt 13 éves barátnőm, akkoriban senkinek se jutott erről eszébe a pedofília, ami egyébként is csak felnőtt és gyermek között jöhet létre.

A barátnőd már jövőre 14 évesen a törvény szerint is beleegyezhet szexuális aktusba, akár felnőttel is, de most még korai lenne, egyelőre csendesebb vizeken próbálgassátok a kapcsolatotokat!


Még egy példa: Az egyik barátom akkor ismerte meg a feleségét, amikor 16 évesek voltunk. A lány akkor 13 volt, a szülei is támogatták őket, mert látták, hogy komoly a dolog. A lényeg, hogy ez már 30 éve volt, és még mindig boldogan élnek egymással!

2015. máj. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nemi kapcsolaton mit értesz?
2015. máj. 6. 19:16
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor lehetek vele cak törvényileg nem sexelhetünk?
2015. máj. 6. 19:17
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha idősebbek lennétek nem lenne gond. Nem vagy pedofil abban az esetben ha a barátnőd is azt érzi irántad amit te iránta. Ha önszántábol cselekszik és nem erőlteted semmire akkor szerintem minden oké lessz.
2015. máj. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Rendben köszi!
2015. máj. 6. 19:20
 7/9 anonim válasza:
Ez egyáltalán nem durva
2015. máj. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#1-nek nincs igaza

[link]

2015. máj. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Dehogy vagy! Csak szereted a zsenge husit!
2015. máj. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!