Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pirosat jelzett a tb-m most...

Pirosat jelzett a tb-m most mi lesz?

Figyelt kérdés
Egy ideje nem fizetem a tb-m de egyszer kétszer voltam orvosnál de nem volt semmi gond viszont pár napja ismét mentem és szólt,hogy nem érvényes a tb-m menjek be az egészség biztositohoz...onnan elkültek az apehoz ...még nem adtam be a bevallást..félek,hogy kifizetettik velem az elmaradott számlákat.Ha nem megyek be az apehoz lebukok?mert azt olvasstam nem mindenki bukik le..sajnos jelenleg még nem tudok fizetni mert nincs pénzem erre..
2015. máj. 11. 02:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A benem fizetett csekkeket jegyzik , szépen kamatozik a benem fizetés napjàtól. Nem azonnal fognak reagálni pár hónap (akár egy év is eltelik) és jön a felszólító levél + a jó kis összesített számla a horribilis òsszegröl.
2015. máj. 11. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A második "pirosnál" jelzik az adóhatóság felé a jogviszony hiányát, és az adóhatóság hivatalból fog eljárni, visszamenőleg rendezve a jogviszonyod. Érdemes neked lépni.
2015. máj. 11. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp behajtják és amíg nem fizeted pirosan jelez a rendszerben. Mindenki lebukik előbb vagy utóbb, ha tudod kezd el fizetni míg nincs rajta a kamat.
2015. máj. 11. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Talán fizetni kellett volna, elképesztően meglepő, mi? van pár hét türelmi idő, ha hosszabb munkaviszony után szűnik meg a tb-d, de utána azt be kell jelenteni és havonta fizetni. Ne lepődj meg, ha utólag kapsz egy zsíros büntetést.
2015. máj. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A TB az egy mindenki számára kötelezően fizetendő összeg.Ha van munkád,ha nincs.Ha nehézségeid vannak,akkor a helyi önkormányzatnál érdeklődhetsz,vannak olyanok akik helyett fizeti az ök.De visszamenőleg is ki kell fizetni,vagy egyben,vagy kérhetsz részletfizetést.Komolyan kell ezt venni,mert ha felgyűlik,és nem fizetsz,elvihetik az autódat (ha van),vagy egyéb dolgaidat.Mi majdnem így jártunk,mert kiderült,hogy a párom 3 évig nem volt bejelentve.
2015. máj. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

2-es

Hogy érted,hogy a második pirosnál?

2015. máj. 11. 08:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Most pirosat jelzett a rendszer, ha még egyszer mész, és újra piros lesz, akkor hivatalból elindítják a jogviszony-rendezést.
2015. máj. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!