Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen lányokra mondjátok...

Milyen lányokra mondjátok azt, hogy unalmasak?

Figyelt kérdés

2015. máj. 11. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ugyan lány vagyok de szerintem nagyon unalmas tud lenni ha valakinek a facebook a hobbija és nem tud értelmes szavakat kinyögni csak: "Én jól vok" meg "Mcs" meg "hv" és társaik
2015. máj. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én csak arra aki fapofaval hazamegy.


Ha csak hazamegy nem.


Egy lanynak ha van baratja ő már fog tudni vele szórakozni és maris nem lesz unalmas

2015. máj. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmilyenre. Mindegyikben lehet találni valamit. A mélabúsan üldögélő faarcú lányból is kilehet hozni valamit. Csak szánsz e rá elég időt, és figyelmet, az a kérdés. Van nálunk egy lány aki csak várja a sült galambot úgyszólván, és fordíthatnék rá én is időt, meg több figyelmet, de tapasztaltam, hogy mennyire korlátolt szegényem, és csak agresszió lépne fel benne ha beszélgetni próbálnék vele.
2015. máj. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!