Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Számadást akarok tartani az...

Számadást akarok tartani az életemről, milyen kérdéseket tegyek fel?

Figyelt kérdés

kiderült hogy még egy félévet csúszok a sulival ami bár sok peches és nehezítő körülmény jött közbe, de 100%ig az én hibám. rájöttem hogy ez ahogy most élek nem tartható fent tovább így le szeretnék ülni és kicsit rendbe tenni az életem, merre tartok ilyesmi.


viszont az ember csak akkor kap jó választ ha a jó kérdést teszi fel. ti (ha jutottatok ilyen helyzetbe az életben) milyen kérdéseket tettetek fel magatoknak, mit ajánlotok?


2015. máj. 15. 10:22
 1/5 piriiiii ***** válasza:

Talán annyi elég is, hogy mennyire érzed magadat boldognak és teljesnek?

Azt csinálod, tanulod, ami jó Neked, amit szeretsz? :)

Milyen a viszonyod az emberekkel?

2015. máj. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ki vagyok?

Mit akarok?

Hová tartok?

Mi a célom?

Ki a célom?

Mennyi időm van bizonyos dolgokra?

Lesz elég időm?

Hogyan-merre tovább?

2015. máj. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 piriiiii ***** válasza:

:D

[link]

2015. máj. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez a FÉLÉVES csúszás késztetett számadásra? :O

Ha ez az egyetlen ok, akkor azt ajánlom lazulj el egy kicsit. Fél év az semmi. Ez nem egy tragédia. Az élet nem egy menetrend, hogy minden pontosan követni kell és betartani. Vannak gyagya emberek akiknek a fejében ott van az ideális forgatókönyv, na hogy hogy is kell az embernek élnie, na ők azok akik megszólják a másikat, ha ettől a sémától az eltér. Az ilyen emberektől egyébként a szőr feláll a hátamon :S Karót nyelt maradi khm khmmm..Te döntöd el, hogyan élsz.

2015. máj. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi a kommenteket midnenkinek :)


neked is a támogatást #4-es, de sajnos ez már a sokadik plusz félév ami közbe jött... 1-2re én is azt mondtam hogy belefér, de ez ami most jött be ez már olyan hogy tényleg csak magamat okolhatom és tényleg nagyon végeznem kéne már...

2015. máj. 15. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!