Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csaj keresztkérdésekre frappán...

Csaj keresztkérdésekre frappáns választ tudsz?

Figyelt kérdés

pl: a barátnőm szebb, miért engem választottál?

-vagy szép a barátnőm?

-hogy mondanátok el tapintatosan hogy kikészít a sok kötözködése, és faggatása...?



2015. máj. 18. 23:13
 1/10 anonim ***** válasza:

Miért téged? Igazából őt választottam, de lekoptatott.

Hogy szép-e? Nagyon. Azért te sem nézel ki olyan rosszul. Főleg, ha leadnál egy-két kilót.

2015. máj. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A barátnőd tényleg sokkal szebb nálad, de mivel foglalt ezért te jutottál nekem drágám. Tudod ha nincs ló jó a szamár is.


Garantáltan nem fog többet kérdezgetni.


És mond meg neki hogy neked meg itt a haverod 7-es bmw-vel, fullosan szét varrt kigyúrt testtel miért nem vele jársz ?


Egyébként mit finomkodsz vele ?

Egyszer rendezzél neki valami ordítós jelenetet a hülye kérdéseiért aztán abba hagyja.

Csajok is ezt szokták, egyszer valami jó nagy balhét csinál neked valamiért aztán soha többet nem mered vele megcsinálni.

Gyerekes hülyéskedés az egész.

2015. máj. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Válassz olyan csajt, akinek nem a legfontosabb értékmérő a külső.
2015. máj. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Sajnos az ilyen lányok nagyon nem csipáznák a humoros válaszokat :)

Szimplán mondd meg neki, hogy jó lenne, ha befejezné, mert kezd eleged lenni ezekből a kérdésekből. Ha van esze, tényleg befejezi.

2015. máj. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem kíméletesen mondd meg neki, hogy őt választottad, mert ő tetszik neked, de a kisebbségi komplexusával nem tudsz mit kezdeni.

ha nem fejezi be, és kikészít ezzel folyamatosan, akkor kénytelen leszel befejezni vele a kapcsolatot.

szerintem erre megszeppen.

de nyilván szegénynek valami gyerekkori traumája miatt vannak ilyen frusztrációi, úgyhogy tényleg kíméletesen próbálj vele beszélni.

2015. máj. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%

Ezek tipikus női tesztkérdések,azt tesztelik mennyire vagy belevaló vagány gyerek.

Pont nem vigasztalni kell,meg azt mondani neki hogy jaj te vagy a legszebb drágám, hanem ellenkezőleg!

Meg kell mondani neki hogy igen szép a barátnője. És azért nem vele vagy mert gondoltad ,így hogy vele megismerkedsz kapósabb leszel számára mert köztudomású hogy a foglalt pasikra jobban utaznak a nők.

2015. máj. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
utolsó hülyeséget ír, egy ilyen lánynak baromi alacsony az önbizalma, éreztesd vele, hogy szereted, de azt is mondd meg neki, hogy idegesítenek az ilyen kérdései.
2015. máj. 20. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
33%
Fenét alacsony az önbizalma, ezek tipikus női játékok keresztkérdések. Egy nő nem azt mondja amire gondol ,mert azt se tudja mit akar. Viszont ha megleped azzal hogy leszarom módon válaszolsz dominánsan ,és nem megalkuvóan ,akkor férfinak fog tekinteni nem eldobós papucsnak.
2015. máj. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

A lány érzékeny típusú tényleg, elmondtam neki mi tetszik rajta és felhagyott az ilyen fura kérdésekkel szerencsére.

Persze vagány csajnál más a helyzet, de a legtöbb csajnak úgy veszem észre nagyon a lelkébe taposna egy ilyen válasz és egyből atomot dobna az emberre, talán egy semleges , szép ő is válasz az optimális.

2015. máj. 21. 15:04
 10/10 anonim ***** válasza:
jól tetted :)
2015. máj. 22. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!