Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket nem idegesít, amikor...

Titeket nem idegesít, amikor egyes nők azzal büszkélkednek, hogy ennyi meg annyi évet letagadhatnának?

Figyelt kérdés
Lehetőleg persze úgy, hogy nagyon is látszik mennyi idősek, de nem baj, őket azért 35 évesen 20-nak nézik. És sajnos sok ilyen van. Nem értem miért olyan nehéz elfogadni a kort, minden életszakasznak meg van a maga szépsége.
2015. máj. 21. 12:47
1 2
 1/16 piriiiii ***** válasza:
81%
Nem idegesít.
2015. máj. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
60%

szerintem nagyon is sokan vannak, akik éveket letagadhatnak. sokakon a harmincas éveik elejéig nem is nagyon látszik változás. általában 35 fölött kezdenek el jobban öregedni az emberek.

persze vannak azok, akik már 25 évesen megroggyannak, nem ezekről beszélnek.


a másik dolog, hogy a fiatalsághoz sok pozitív dolgot kapcsolunk. a férfiak is a fiatal nőket részesítik előnyben.

nem tudom, mi az érthetetlen abban, ha valaki fiatal akar maradni. szerintem ez természetes vágy.

főleg abban a társadalomban, ahol az idősebb nőket számtalan hátrányos megkülönböztetés éri.

sok férfi képes megvetően beszélni az öregedő nőkről. mintha nem ez lenne a természet rendje.

szóval megvan az oka.

és szerintem joggal lehet büszke magára az, aki nem hagyja el magát. olyan sok slampos ember van az utcán, jó néha ápolt embereket is látni.

2015. máj. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Miért ne lehetne büszke egy nő, ha fiatalabbnak néz ki, mint a tényleges kora? Talán mert karban van tartva, nem dohányzik, nem iszik, amikor van ideje pihen, nem idegeskedik, egészségesen él és étkezik, párkapcsolata rendben van. Mindez csak azoknak idegesítő, aki nem tudja a kinézetét fiatalosabbá tenni.
2015. máj. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
Hát figyelj, ha szóba esik én is el szoktam mondani, hogy mindenki tininek néz, pedig 31 leszek lassan. Ez tény, nem dicsekvés. Nem vagyok arra büszke, hogy felnőttként nem nézek ki felnőttnek... Örülnék neki ha 30 körülinek tűnnék, mert azért az átlagos 30-as nők jobban néznek ki mint a kis tinik. De én sajnos tininek nézek ki. Az a baj hogy még úgy is kezel mindenki emiatt.
2015. máj. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%

74%-ossal egyetértek.

én is fiatalosabb vagyok, bár a kérdező szerint ez ugye lehetetlen :P már lassanként a 40 felé közelítek, de mindig egyetemistának néznek (pl. mindig diákjegyet ajánlgatnak, stb) aminek egyrészt örülök, pl. magánéletben jól jön, de munka esetén gyakran kezdőnek, hülyegyereknek kezelnek. holott évtizedes tapasztalat van mögöttem, nem most jöttem le a falvédőről.

2015. máj. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
Azért ezzel nem sokan büszkélkednek. Én pl. 34 vagyok, kinézek 25-nek, de soha senkinek nem mondtam azt, hogy tisztában vagyok ezzel a ténnyel, mások szokták mondani, amikor kiderül hány éves vagyok valójában.
2015. máj. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%

Nem idegesít.

Van, aki tényleg sokkal fiatalabbnak néz ki a koránál.

És persze van olyan is, aki idősebbnek.

Nem ez jelenti azt, hogy valaki nem tudja elfogadni a korát.

2015. máj. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Egyet értek azzal, aki ennek a hátrányát hozta fel.

Én 34 vagyok, de sokkal fiatalabbnak nézek ki, főleg talán azért is, mert állandóan copfban van a hajam.

Olyan 4-5 éve még a személyimet is elkérték amikor alkoholt vettem. Meg a munkahely... Ügyfélszolgálat, minden nap 8 óra emberek között. És hát volt olyan , aki beszólt már nekem, most így 1 eset jutott eszembe, ami elég rossz volt: egy kb 70 éves nő elkezdett velem kiabálni, hogy neki ne mondja meg egy 18 éves csitri, hogy milyen számlái nincsenek befizetve, mert én nem értem a dolgomat. Ahha... 10 éve dolgozok ott, nem baj...29 voltam akkor..nem baj.... :////

Szóval lehet hogy van, aki hangoztatja (mondjuk a környezetemben ilyen nincs), hogy fiatalabbnak néz ki és büszke, de én ilyet sose teszek büszkeséggel. Szeretnék én is 34 éves nőcinek kinézni, nem pedig "csitrinek", az a baj, hogy ha valaki nagyon fiatalnak néz ki, nem biztos, hogy mindenki komolyan veszi.

De amúgy meg valahol jó érzés, hogy 34 évesen 25-nek néz ki valaki és nem 45-nek. :)

2015. máj. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
7%

Hát azért azt megnézem, hogy egy harmincas nőt hogy néznek tininek... Azért észre lehet venni a bőr állapotán, kézen, akárhol máshol, hogy már nem olyan feszes, vagy az arcon a ráncokat. :D

(piriiiii, téged nagyon utálhatnak itt, mindig le vagy pontozva)

2015. máj. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem semmim sem ráncos, ami rohadt nagy mázli. És mivel sokat edzek, plusz jó a genetikám jobb a testem, mint sok 20 évesé, iszonyat mostanában milyen trampli fiatal lányok vannak, szégyen, anno a kilencvenes években naponta 2 órát edzettünk a konditeremben,azt hiszem ez mára már kiment a divatból. Sokat járok bulizni is, fiatalosan öltözködöm, nem nagyon lehet rájönni, hogy a harmincas éveim közepén járok. De tény, hogy ez a szerencsén is múlik nagyrészt, néhány barátnőm kezd durván ráncosodni.
2015. máj. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!