Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez mit jelenthet?

Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Van egy fiu aki nekem csak a baratom de szinte mindenen megsertodik, ha pl 11kor rairok kozli hogy epp most menne aludni en elkuldom mert en is indulnek es erre megsertodik
2015. máj. 23. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt, hogy egy nyomorék.
2015. máj. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell bele képzelni semmi különöset!
2015. máj. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Marmint? Erezhet valamit irantam? Vagy most mijaz? Elmagyarazna vki hogy szerinte mi tortenik?
2015. máj. 23. 18:36
 4/5 anonim ***** válasza:

ó ismerős ez a szitu


volt akinek azt mondtam, később beszéjünk, nem jó most, erre hogy magát kimentse, azt írja, o de ő sem ér rá, és mindig ugyanazt visszadobta, amit mondtam. nem normálisak, jól írta első.

azt hiszi, hogy lekelezeled őt, ha olyat írsz, hogy te nem érsz rá vele foglalkozni.


kisebbségi komplexusos ember az ilyen, az ilyen csak megkeseríteni tudja a másik életét, mindig magát mentené, harcot lát mindenben, azt hiszi mindenki ellene van, ha jót mondasz róla, kicsavarja rosszra, kegyetlen.

2015. máj. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ooh vegre valaki. Koszonom :S
2015. máj. 29. 06:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!