Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van más olyan ember is aki...

Van más olyan ember is aki képes tönkre tenni a családját meg a gyerekeit azzal, hogy idegskedik mindenen, meg zsörtölődik vagy piszkálòdik állandòan, meg sokszor negatív?

Figyelt kérdés
Ùgy értem az állandò pénzügyek,ugye számla fizetés meg pénz beosztása.Az én idegzetem már félig rá ment anyukám viselkedésére.
2015. máj. 26. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld, van. Te csak idegeskedsz az anyukádon, viszont a gondokat neki kell megoldania. Ma nagyon sok ember nem tudja a mindennapjait heppy módon élni, mert az a rohadt pénz bizony sokszor kevés.
2015. máj. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha gondok vannak, akkor érthető, hogy ideges. Az ő felelőssége, hogy nektek legyen fedél a fejetek felett és legyen mit ennetek, stb. Inkább próbálj neki segíteni valahogy.
2015. máj. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, és pont ezért nem akarok se gyereket, se valakit magam mellé mert nem szeretném tönkre vágni a másik életét. Viszont akkor is rettentő furi, hogy a környezetem ismeri a stílusomat, mégis azzal b×szogat szinte mindenki, hogy "miért nincs csajod, gyereked...?ˇ"
2015. máj. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De én elhiszem,hogy idegeskedni lehet a sok dolgon,de az eredményei nem lettek valami jók,meg gyógyszert is szed és ezen az eredmény dolgon úgy lehetne javítani ha kevesebbet idegeskedne.Az idegeskedést meg értsétek úgy hogy akár egy apróság ami nem pénz dolog csak egy kis hülyeség azon is idegeskedik,mintha az idegeskedés lenne az élete sokszor jelentéktelen dolgokon idegeskedik zsörtölődik.
2015. máj. 26. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!