Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen feledékeny?...

Miért ilyen feledékeny? Ismerősöm többször megkérdezi ugyan azt amikor már elmondtam. Idegesít

Figyelt kérdés

Megbeszélek vele egy dolgot pár nap múlva ugyan azt megkérdezi. Aztán válaszolok. Mikor többször előfordult mondtam neki dühösen hogy már elmondtam neked nem is figyelsz rám? Erre Ő mondta hogy csak elfelejtette meg hogy a figyelmével mindig is problémák voltak de dolgozik magán.


Aztán a másik dolga hogy olyan kapkodós amikor beszélek vele előveszi a mobilját megnézi mennyi az idő, azt forgatja, keresi a dolgait stb.. Szétszórt


Mi lehet vele? Ne is beszélgessek vele mert bunkó vagy ez nem tudatos?



2015. jún. 2. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem bunkó, sok a dolga, ezer felé a figyelme. Sajnos az utóbbi időben én is ilyen vagyok gyakran, nagyon sok a munkám, és hála az okostelefonnak bármikor küldhetnek munkával kapcsolatos emailt brrr:@
2015. jún. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Most vagy lehet tényleg van vmi figyelési zavara. Vagy szimplán nem érdekli,hogy ott vagy mit mondasz neki,általában ha vkit vmi nem érdekel,nem figyel arra szokta mondani,hogy elfelejti.


Nekem barátnőm volt egy időben ilyen,amikor a pasijával beszélgetett viberen stb. És annyira lefoglalta a pasija. Hogy nem figyelt rám.


Volt,hogy randim volt,többször mondtam neki. Erre fel hív,hogy menjek át hozzá,csináljunk vmit stb. Mondom megyek randira.Erre ő és ezt te mikor akartad velem közölni? Mondom már 1 hete erről beszélek.Mondjuk akkor volt ebből egy nagy vitánk.Pár napig nem beszéltünk stb. Be sokalltam ettől az ennyire nem figyeléstől.

2015. jún. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok néha, amikor sok a gondom és szeretném minél hamarabb megoldani azt. Ilyenkor elkalandozok két kérdés közt, tudom nagyon zavaró. 26/F
2015. jún. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy ilyen haverom, évek óta állandóan ugyan ez megy, el mondok neki dolgokat, van amikor leoltom, hogy ne erőltesse már ránk a sz#rjait, és akkor következő alkalommal, mintha mi sem történt volna. Ku#va idegesítő.

Hiába próbálkozom már 4 éve folyton ugyanaz megy.

2015. jún. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Idegesít?

Vannak emberek, akik úgy mondanak bármit, hogy nem venni észre abban a kavalkádban, amit feleslegesen beszélnek, utána meg elvárják, hogy betűről betűre tudja a másik, amit ő egyszer "elmondott"

Ha idegesít, vannak olcsón egész jó nyugtatók, az biztos használ.

2015. jún. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!